Сексология, онлайн 2020 Курс Кехо на русском он-лайн, 2020 Язык тела, онлайн, 2020 Гештальт, Одесса, июль 2020
view counter

Переваги придбання підручників в інтернет магазині.

Незабутні шкільні роки та чарівний час студентства... Скільки чудових моментів було подаровано ними. Один з таких моментів хочеться трохи виокремити та пригадати більш детально. А саме - підручники. Так, вірні супутники навчання, незамінні товариші на екзаменах та заліках - вони були поруч у найскрутніші години навчання. І, засинаючи з ними в обіймах, завжди трохи вірилось, що вони справді допоможуть, навіть, просто тим, що вони є.

Раніше з книгозабезпеченням було складніше - дійсно корисні та цінні підручники користувались шаленим попитом у біблотеках, та й у продажу знайти їх було інколи досить складно. Та, на щастя, усе змінилось з появою та розповсюдженням у країні всесвітньої мережі інтернет. Виявилось, що будь-яку наукову, пізнавальну, розважальну літературу можна швидко та, головне (!), за помірною ціною придбати на спецалізованих сайтах. Стало просто непотрібним вистоювати у чергах, витрачати час на десятки книжкових крамниць та обирати між ціною та якістю.

Увесь літературний світ тепер підвладний одному клику комп`ютерної миші! Згадайте це незабутнє відчуття першого дотику до обкладинки шкільної хрестоматії, п`янкий запах щойно віддрукованих чорнил підручника з історії, ледве чутний уночі перед екзаменом шурхіт сторінок алгебри та вищої математики... На таких паперових книжках виховувались цілі покоління, і вони не втратили своєї актуальності й донині.

Але ціна, ціна... Дозволити собі комплект найновіших підручників - це вже розкіш. І тут знову ж таки на допомогу поспішає інтернет. Купуючи книги онлайн, можна дозволити собі не переплачувати за послуги продавців-консультантів, посередницьку мережу та оренду торгівельного залу. Вартість кожного підручника відповідає лише тим витратам, які були понесені в процесі його виготовлення та роздрукування. Тільки собівартість. Ні більше, ні менше.

А який вибір представлено на сучасних сайтах літературного напрямку! Який тільки книголюб не мріє про такий асортимент книжок у власній бібліотеці. Зручний пошук за назвою видання чи прізвищем автора, безліч рекомендацій від сайту та корисних порад на форумах. Тут легко знайти однодумців та всіх тих, для кого книги вже давно перетворилися на невід`ємну частину життя. Досі сумніваєтесь? І не дуже довіряєте інтернету, вважаючи, що купувати підручники за традицією слід на ринках та у супермаркетах? Але ж ніщо не завадить просто спробувати. Один раз. Зазирнути на сайт http://www.bookletka.com і докорінно змінити свої погляди назавжди.

Статья предоставлена Інтернет-магазином "Буклетка"
СТАТЬИ на эту же ТЕМУ