Язык тела, онлайн, 2020 Гештальт, Одесса, июль 2020 Манн, без бюджета, онлайн 2020 Позитивная психотерапия 2020
view counter

Що таке пейнтбол та лазертаг?

Бажаєте отримати незабутні враження та емоції від яскравої командної гри на природі? Тоді варто спробувати свої сили у грі в пейнтбол, у якій кожен гравець надіває камуфляжний захисний костюм та отримує пневматичну ігрову зброю. Умови гри у спортивний або тактичний пейнтбол у Львові можна дізнатися на сайті клубу https://bnbpaintball.com/, який пропонує гарний відпочинок для всієї сім`ї.

Різновиди пейнтболу для дорослих та дітей у Львові

Пейнтбольний клуб у Львові пропонує професійно обладнані поля, сучасну ігрову зброю, якісні камуфляжні костюми з масками та цікаві враження від активного відпочинку на свіжому повітрі. На ігровому майданчику потрібно дотримуватися правил гри й ніколи не знімати захисне спорядження, слухати інструктора та доброзичливо ставитися до суперників.

Для гри застосовується спеціальна зброя (пневматичний маркер), яка стріляє кульками з фарбою. Для того щоб зробити постріл треба натиснути на спусковий гачок, причому, чим частіше гравець натискає на нього, тим швидше зброя стріляє. Є два різновиди пейнтболу:спортивний й тактичний, у перший грають підготовлені гравці, а в другий можуть грати усі бажаючи.

Для спортивного різновиду гри учасники використовують спеціальні електронні маркери, а сам процес відбувається на професійній площадці під наглядом суддів. У спортивно-розважальному клубі у Львові спробувати гру у тактичний пейнтбол можуть усі відвідувачі, причому вік та ступінь фізичної підготовки не мають значення.

Для дітей віком від шести років пропонується безпечний та цікавий дитячий пейнтбол, який проводиться на спеціальних майданчиках. Гарантуються справжні емоції, вибух адреналіну та великий вибір сценаріїв для захоплюючої гри на свіжому повітрі. Це гарний спосіб для активного відпочинку на вихідних та згуртування робочого колективу.

Головні переваги та риси лазертагу

Для того щоб замовити у Львові лазертаг гру потрібно звернутися до менеджера спортивно-розважального клубу «BNB» по телефону або онлайн та забронювати зручний час. На відміну від звичайного пейнтболу для цієї гри використовується зброя, яка стріляє лазером, тому можна грати в будь-якому комфортному одязі.

Лазертаг – це популярна сучасна гра, яка дарує справжні емоції та незабутні враження, може проводитися в закритих обладнаних приміщеннях, так й на свіжому повітрі. Лазер забезпечує велику дальність пострілу, а його меткість на залежить від сили вітру та погодних умов.

Кожен гравець після закінчення гри може ознайомитися зі статистикою та дізнатися кількість власних влучних пострілів у суперника. Для гри потрібно зібрати дві команди по 5-6 учасників, які втілюють у реальність один із пропонованих сценаріїв комп`ютерних ігор. Активний відпочинок на природі дозволяє набратися енергії та життєвих сил перед наступним робочим тижнем, тому не зволікайте та приходьте до пейнтбольного клубу у Львові.

Стаття надана Львівським клубом активного відпочинку «BNB»

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ