Чтение эмоций, Одесса, сентябрь 2019 гештальт-терапии, Одесса, октябрь 2019 Гештальт, Киев, октябрь 2019 Телесно-ориентированная в Киеве и Одессе 2019
view counter

Обшуки. Виїмки. Допити. Арешт. Доступ до документів. Конфіскація. Захист бізнесу в кримінальному провадженні. Як зберегти бізнес. Як себе убезпечити?


ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Дата начала мероприятия: 
  • ср, 30 Окт, 2019 - 09:00
Город: 
Киев
вул. Михайлівська, 1/3, готель «Козацький» (ст.метро «Майдан Незалежності»)
Тип мероприятия: 
Семинар
Продолжительность: 
2 дней
***
Стоимость /для 1 чел./: 
4200 грн
Знижки за 2-х учасників - 5%; за 3-х та більше - 10%!
Скидка /для заполнивших форму заявки/: 
 110 грн
Регламент мероприятия: 
2 дня, 9.30-18.00

Консультанти:

Черезов И. «АДВОКАТ ЧЕРЕЗОВ И ПАРТНЕРЫ». Защита интересов клиентов в ходе предварительного и судебного рассмотрения уголовных дел, связанных с экономическими и преступлениями в сфере служ. деятельности. Специализация: построение сложных юр.схем реструктуризации предприятий, создании холдинговых структур, взыскании задолженностей и управлении долгами.  Автор многочисленных статей и публикаций в области уголовного, корпоративного и хозяйственного права.
Солодко Е.
Управляющий Партнер АГ "СОЛОДКО И ПАРТНЁРЫ“. Специализация: уголовное право и процесс, экономические преступления, защита должностных лиц и гос. служащих, корпоративное право, налоговое право, судебные споры. ТОР-100 лучших юристов Украины»,«ТОР-50 менеджеров Украины». В 2011г. - «25 самый известных юристов Украины». Член «Ассоциации адвокатов Украины», «Ассоциации юристов Украины», International Bar Association.   Член  НААУ, «Ассоциации юристов Украины», International Bar Association.
МОІСЄЄВА А. - Партнер, адвокат практики кримінального права та захисту ЮФ «GOLAW», ТОР-50 провідних юр.фірм 2016 р. Практичний досвід захисту осіб від кримінального переслідування. Спеціалізується на захисті керівників господарюючих суб’єктів у кримінальних провадженнях, пов’язаних зі здійсненням господарської діяльності та у сфері службової діяльності. Очолювала Комітет кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації адвокатів України
Визнання:
• Ukrainian Law firms. A Handbook for Foreign Clients, 2018 – індивідуальне визнання у сфері кримінального права та посадових злочинів; 2017 – рекомендована у числі кращих юристів у галузі кримінального права та White Collar Crimes;
• Best Lawyers in Ukraine, 2018 – визнана одним з найкращих юристів в Україні в практиці кримінального права;
• «Юридична премія 2014» - переможниця номінації «Кращий адвокат з кримінальних справ».

Членство в організаціях:
• Член дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області;
• Асоціація адвокатів України; Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA); Американська торгово-промислова палата; Європейська Бізнес Асоціація.
КОСТЕНОК А. - АБ «Андрія Костенка». Основним напрямком діяльності є захист клієнта в судах. Профілюючим напрямком - захист в кримінальних провадженнях пов’язаних з господарською діяльністю та корупційних справах. Одним з останніх кейсів, був захист прав та інтересів компанії «YOUCONTROL» під час досудового розслідування, яке завершилось закриттям кримінального провадження. 

Програма:

Блок 1. ЗАКОН "МАСКИ-ШОУ стоп 1".
1. Які причини та мета ухвалення Закону "Маски-шоу стоп 1"? Чи захищений український бізнес від незаконних дій з боку правоохоронних органів?
Обшук: обов’язкова звуко- та аудіо фіксація.
2. Чи запроваджена обов’язкова фіксація обшуку за допомогою звуко- та відеозаписувальних технічних засобів? Яким чином виконується ця вимога на практиці? Які права щодо фіксації дій слідчого або прокурора має особа, до якої прийшли з обшуком?
3. Які наслідки проведення обшуку без звуко- та відео запису? Чи мають юр. силу докази, зібрані під час обшуку, проведеного без аудіо- та відео фіксації?
4. Де і яким чином зберігається звуко- та відеозапис обшуку? Чи може підозрюваний ознайомитися з відповідним записом та подати зауваження щодо його коректності?
5. Які обов’язки щодо збереження таємниці досудового розслідування несе особа, у приміщенні якої проведено обшук?
Публічність судового розгляду клопотання про надання дозволу на проведення обшуку.
6. Чи повинен слідчий суддя під час розгляду клопотання про надання дозволу на проведення обшуку забезпечувати технічну фіксацію судового засідання? Які правові наслідки винесення слідчим суддею ухвали про обшук без технічної фіксації?
7. Чи може відсутність техн. фіксації судового засідання призвести до недійсності результатів обшуку? Чи виконується вимога щодо обов’язкової аудіо- та відео фіксації процесу розгляду клопотання про надання дозволу на проведення обшуку слідчими суддями у повній мірі?
Обшук: безумовний допуск адвоката.
8. Чи має право особа, у житлі чи іншому володінні якої проводиться обшук, вимагати негайного допуску адвоката до участі у обшуку? Чи допускається участь адвоката на усіх стадіях обшуку? Які документи підтверджують статус адвоката для участі у слідчих діях?
9. Яка роль адвоката під час проведення обшуку та якими права він наділений для припинення протиправних дій слідчого або прокурора?
10. Які правові наслідки недопущення адвоката до проведення обшуку та чи будуть враховуватися судом докази, зібрані під час такого обшуку?
11. Хто і за допомогою яких засобів доказування має доводити у суді факт недопущення адвоката до участі у обшуку?
Вилучення комп’ютерної техніки, серверів та мобільних телефонів: нові обмеження.
12. Чи встановлено заборону на вилучення електронних інформаційних систем та мобільних терміналів систем зв’язку?
13. Яким чином слідчий може копіювати інформацію з електронних інформаційних систем та яка доказова сила такої інформації? Чи може суд прийняти як доказ інформацію вилучену з ІТ-систем без залучення відповідного спеціаліста?
14. У яких випадках копії електронних документів прирівнюються до оригіналів у кримінальному провадженні?
15. Чи сприяли нововведення підвищенню рівня інформаційної безпеки бізнесу у кримінальному провадженні?
Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
16. Чи передбачено право заявника на отримання витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань?
17. Чи мають право на отримання витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань інші учасники кримінального провадження?
18. Які вимоги до форми та змісту витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань?
19. Чи обмежена сторона захисту в отриманні інформації про відкриті кримінальні провадження?
Особа, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування, - нова категорія учасників кримінального провадження.
20. Хто така особа, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування?
21. Якими правами наділена особа, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування, та чи може вона припинити незаконні дії правоохоронців? Чи може особа клопотати про дотримання розумних строків досудового розслідування, якщо щодо неї не відкрито кримінального провадження та не пред’явлено підозру у вчиненні злочину?
22. Чи може компанія клопотати про повернення їй тимчасово вилученого майна та завершення процесуальних дій, якщо вони тривають надто довго, але жодного процесуального результату не принесли? Як бізнес може припинити безкінечні обшуки та слідчі дії, якщо підозр у вчиненні злочину нікому із менеджменту не пред’явлено?
23. Чи дозволить введення нової категорії учасників кримінального провадження захистити права бізнесу, щодо якого здійснюються процесуальні дії, але не пред’являється підозра?
Заборона повторного відкриття раніше закритих кримінальних проваджень.
24. Чи передбачено процесуальні запобіжники від повторного відкриття кримінального провадження щодо одного і того ж діяння?
25. Чи є нескасована постанова про закриття кримінального провадження щодо особи підставою для закриття повторно відкритого щодо неї кримінального провадження? У яких випадках повторне відкриття кримінального провадження на одних і тих же ж підставах допускається?
Урядовий контроль за дотриманням правоохоронними органами вимог законності.
26. У яких формах та у якому порядку відбувається узагальнення відомостей про незаконні дії правоохоронних органів на урядовому рівні?
27. Чи отримав бізнес право інформувати Кабінет Міністрів про утиски з боку правоохоронних органів та чи може бізнес-спільнота разом з урядовцями ініціювати спільні законодавчі зміни у відповідній сфері?
28. Який результат роботи урядових комісії у сфері захисту бізнесу від кримінального переслідування?
Чи належним чином уряд реагує на факти зловживань з боку правоохоронних органів?

Блок 2. ЗАКОН "МАСКИ-ШОУ СТОП 2"!
Закриття "безпідставних" кримінальних проваджень.
1. Чи заборонено повторне відкриття кримінального провадження щодо особи за однією фабулою?
2. За яких підстав неможливе повторне відкриття кримінального провадження, яке було раніше закрите?
3. Чи отримав бізнес можливість запобігти систематичному кримінальному переслідуванню та перманентним слідчим діям?
4. Чи може звернутися з клопотанням про закриття кримінального провадження особа, щодо якої фактично здійснюються процесуальні дії, але яка не має процесуального статусу у кримінальному провадженні?
5. Чи може особа подати до слідчого судді скаргу на відмову слідчого чи прокурора в задоволенні клопотання про закриття кримінального провадження?
Закриття "безкінечних" кримінальних проваджень.
6. Яким чином домогтися закриття кримінального провадження, яке триває довше встановлених строків?
7. Чи може особа, якій не пред’явлено підозру, протидіяти безпідставному продовженню строків досудового розслідування?
8. У якому порядку відбувається закриття кримінального провадження при перевищенні строків досудового розслідування?
9. Чи допускається апеляційне оскарження ухвали слідчого судді, якою кримінальне провадження закрито на підставі порушення строків досудового розслідування?
Відшкодування слідчим та прокурором завданої шкоди у кримінальному провадженні.
10. Чи удосконалено механізм відшкодування шкоди, завданої особі слідчим або прокурором у кримінальному провадженні?
11. Чи запроваджено персональну відповідальність правоохоронців за незаконні дії під час розслідування злочинів?
12. За яких умов та на яких підставах можливе притягнення слідчого чи прокурора до майнової відповідальності? Чи можливе відшкодування шкоди у разі вчинення слідчим чи прокурором дисциплінарного проступку?
13. Чи несе держава майнову відповідальність за незаконні дії правоохоронців?
14. Яким чином держава реалізує право зворотної вимоги (регресу) до слідчих та прокурорів, які порушили права особи під час розслідування злочину?
15. Чи стимулює новий механізм відшкодування шкоди слідчих та прокурорів до належного дотримання прав учасників кримінального провадження?
16. Які перешкоди для отримання потерпілою особою грошової компенсації за свавільні дії правоохоронців продовжують мати місце? Яким чином їх можна усунути?

Блок 3. ЗАКОН "МАСКИ-ШОУ СТОП 3": проект.
1. Чи були ефективними попередні законодавчі зміни у сфері захисту бізнесу під час кримінального провадження?
2. Чи припинилися незаконні обшуки та інші зловживання з боку правоохоронних органів після прийняття Законів "Маски-шоу стоп 1" та "Маски-шоу стоп 2"?
3. Яка мета розробки законопроекту "Маски-шоу стоп 3"? Чи зможе законопроект "Маски-шоу стоп 3" усунути недоліки попередніх реформаторських законів?
4. Чи уточнено спеціальну термінологію щодо інформаційних технологій у КПК України? Чи надано електронній інформації статусу речового доказу? За яких умов технічний пристрій як носій електронної інформації також визнається речовим доказом?
5. Вилучення ІТ-систем. Яким чином забезпечується захист конфіденційної інформації на носіях, які вилучені у кримінальному провадженні?
6. Вилучення технічних пристроїв та їх складових: за яких умов не допускається?
7. Чи має право компанія на відшкодування шкоди у разі втрати або пошкодження технічних пристроїв, вилучених у неї під час обшуку чи інших процесуальних дій?
8. Чи може компанія користуватися як засобами праці технічними пристроями, які мають статус речових доказів у кримінальному провадженні? Чи є вилучення таких пристроїв або їх складових винятковим заходом, який можливий лише за належного обґрунтування доцільності такого вилучення?
9. Чи запроваджується кримінальна відповідальність слідчого та прокурора за порушення порядку тимчасового доступу, вилучення та арешту майна?
10. Чи змінить законопроект "Маски-шоу стоп 3" у разі його прийняття ситуацію із дотриманням законності правоохоронними органами під час розслідування злочинів? Які проблемні питання захисту бізнесу від незаконних процесуальних дій так і залишилися невирішеними у законопроекті "Маски-шоу стоп 3"?

Блок 4. Особливості захисту в умовах недобросовісної процесуальної діяльності слідчого і прокурора.
1. Порушення підслідності.
2. Розгляд клопотання про арешт майна
 у відсутність власника або його володільця.
3. Повідомлення про підозру за неіснуючими обставинами або з свідомою завищеною кваліфікацією.
4. Отримання дозволів на проведення обшуків у чужих кримінальних провадженнях.
5. Адвокат на годину.
6. Здійснення досудового розслідування у справі приватного обвинувачення за відсутністю заяви потерпілого.
7. Використання контролю за вчиненням злочину у справах приватного обвинувачення.
8. Провокації.

Блок 5. ЗМІНИ ДО КПК в контексті СУДОВОЇ РЕФОРМИ. 
Строки досудового розслідування.
1. Строки досудового розслідування та правила їх обчислення: яким чином змінено?
2. Яка максимальна тривалість досудового розслідування без повідомлення особі про підозру?
3. Протягом якого часу після повідомлення особі про підозру досудове розслідування має бути завершено?
4. Продовження строку досудового розслідування: за яких умов та на який час допускається?
5. Який порядок звернення із клопотанням про продовження строку досудового розслідування?
6. Який граничний термін подання клопотання про продовження строку досудового розслідування?
Чи допускається поновлення строку досудового розслідування, що закінчився?
7. Які особливості вирішення питання про продовження строку досудового розслідування прокурором?
Чи можливе оскарження ухвали слідчого судді про продовження строку досудового розслідування?
8. Чи перериває ознайомлення сторонами з матеріалами досудового розслідування перебіг строку досудового розслідування?
9. У якому випадку зупинення кримінального провадження не зменшує строк досудового розслідування?
10. Як змінено строк обчислення досудового розслідування у кримінальному провадженні, виділеному в окреме провадження? З якого дня обраховується строк досудового розслідування у разі об’єднання матеріалів декількох досудових розслідувань?
Повідомлення про підозру: можливість оскарження.
11. Чи є можливість оскарження підозрюваним повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення?
12. Який порядок та строки оскарження повідомлення особи про підозру у вчиненні кримінального правопорушення? 
Заходи забезпечення кримінального провадження: визначення компетентного суду.
13. До якого суду подається клопотання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження? Яким чином визначаються межі територіальної юрисдикції для розгляду відповідних клопотань?
Обшук: нові правила санкціонування та проведення.
14. Чи підвищено вимоги щодо обґрунтованості клопотання слідчого чи прокурора про проведення обшуку? До якого суду подається клопотання?
15. За яких підстав слідчий суддя має право відмовити у задоволенні клопотання про обшук? 
Яким чином спростувати доцільність та необхідність обшуку на стадії досудового розслідування?
16. Чи заборонено повторне звернення до слідчого судді з клопотанням про обшук того самого приміщення, якщо у клопотанні не зазначені нові обставини?
17. Чи гарантоване право адвоката на допуск до проведення обшуку?
18. Чи підлягає обшук обов’язковій фіксації за допомогою аудіо- та відеозапису?
Експертиза: нові правила призначення.
19.
 Яким чином змінився порядок залучення експерта до участі у кримінальному провадженні?
20. Чи може слідчий або прокурор безпосередньо звернутися до експерта для проведення експертизи?
Хто уповноважений вирішувати питання про проведення експертизи у кримінальному провадженні?
21. Які вимоги до змісту клопотання сторони кримінального провадження про проведення експертизи?
22. Чи має право слідчий суддя самостійно обрати експерта або експертну установу для проведення експертизи?
23. Яким чином формується перелік питань для експертного дослідження?
24. У яких випадках суд має право передоручити проведення експертизи іншому експерту чи експертній установі без клопотання сторони кримінального провадження?

Блок 6. Повноваження правоохоронних органів у сфері економічної злочинності.
Національна поліція.
1. Які кримінальні провадження у сфері бізнес-діяльності належать до підслідність органів Національної поліції?
2. Які права щодо проведення обшуків та інших процесуальних дій належать слідчим органів Національної поліції?
Служба безпеки України.
3. Яким чином повноваження СБУ у сфері боротьби з корупцією та забезпечення національної безпеки України впливають на діяльність бізнесу?
4. Які найпоширеніші підстави проведення обшуків слідчими СБУ та як спростувати їх законність?
5. Яким чином діяти у разі залучення слідчими СБУ до проведення обшуку силових підрозділів?
Як протидіяти практиці проведення "маски-шоу"
 за участі СБУ?
Податкова міліція.
6. Чи існують правові підстави для діяльності податкової міліції в Україні?
Коли буде вирішено проблему легітимності функціонування податкової міліції? Чому досі не створено Службу фінансових розслідувань?
7. У яких сферах економічної діяльності здійснюють свої повноваження слідчі податкової міліції?
8. Які найпоширеніші претензії податкової міліції до бізнесу?
9. Які особливості розслідування злочинів, пов’язаних із доведенням реальності господарської операції?
10. Чи може фіктивність контрагента породити кримінальні провадження щодо менеджменту компанії?
11. Як виявити сумнівного контрагента у ланцюгу операції та мінімізувати ризики від співпраці з ним? Як вберегтися від донарахувань податкових зобов’язань та звинувачень в ухиленні від оподаткування?
12. Яка позиція нового Верховного Суду щодо ознак реальності господарської операції та юридичної сили первинних документів? 
13. Чи допускається проведення позапланової податкової перевірки на підставі ухвали слідчого судді: остання практика Верховного Суду?
14. Чи можливе апеляційне оскарження ухвали слідчого судді про призначення позапланової податкової перевірки?
Державне бюро розслідувань.
15. Які функції та повноваження Державного бюро розслідувань?
16. Які кримінальні провадження належать до підслідності Державного бюро розслідувань?
17. На яких підставах слідчі Державного бюро розслідувань можуть завітати з обшуком до компанії?
18. Чи обмежені повноваження Державного бюро розслідувань щодо впливу на бізнес під час розслідування злочинів високопосадовців?
19. Які перші результати роботи Державного бюро розслідувань?
Національне антикорупційне бюро України.
20. Якими повноваженнями наділені детективи НАБУ та який їх вплив на бізнес?
21. Чи має НАБУ виключну підслідність щодо розслідування окремих категорій злочинів? 
22. Які особливості проведення обшуків детективами НАБУ? Як забезпечити дотримання прав учасників кримінального провадження при залученні до проведення обшуку оперативних підрозділів НАБУ?
23. Чи наділене НАБУ додатковими повноваженнями щодо арешту майна у справах, які перебувають у його підслідності?
24. У якому випадку детективи НАБУ мають право на затримання особи без ухвали слідчого судді, суду?
25. Якими повноваженнями щодо здійснення негласних слідчих (розшукових) дій наділені детективи НАБУ?
26. Які особливості укладення угоди про визнання винуватості при розслідуванні злочинів, віднесених до підслідності НАБУ?

Блок 7. ОБШУК В КОМПАНІЇ: підготовка, порядок дій під час проведення, оскарження.
Попередня підготовка до обшуків.
1. Які фактори свідчать, що компанію найближчим часом очікує обшук? Як реагувати та чи можна запобігти обшуку?
2. Чи завжди обшуку передує запит слідчого або прокурора про надання документів про фінансово-господарську діяльність компанії?
3. Які способи збору інформації про компанію має слідчий?
4. Чи може компанія отримати інформацію про підготовку обшуку щодо неї та її посадових осіб?
5. Як передбачити можливе кримінальне переслідування менеджменту компанії та вжити превентивних заходів?
6. Як заздалегідь підготувати підприємство та його персонал до обшуку?
7. Які заходи доцільно вжити для захисту конфіденційної інформації та банківської таємниці компанії?
8. Співпраця з якими контрагентами підвищує ймовірність проведення обшуку компанії?
Як мінімізувати ризики співпраці з сумнівними партнерами?
Санкціонування обшуку.
9. Який процесуальний документ надає право на проведення обшуку? Хто має право клопотати про надання дозволу на проведення обшуку?
10. У яких випадках обшук компанії не може бути санкціонований?
11. Протягом якого строку можливий обшук компанії на підставі ухвали слідчого судді? Чи можливий багаторазовий обшук на підставі однієї ухвали?
12. Які вимоги до змісту та форми ухвали слідчого судді про дозвіл на обшук? Чи має представник компанії право на отримання копії відповідної ухвали?
Проведення обшуку: основні правила захисту.
13. Хто має право на проведення обшуку? Які діяти, якщо обшук проводять неналежні особи?
14. Яким чином представник компанії ознайомлюється з ухвалою слідчого судді про дозвіл на обшук?
15. Чия присутність під час проведення обшуку є обов’язковою? Чи обов’язково запрошувати до участі в обшуку керівника компанії?
16. Які особливості участі в обшуку понятих? Чи можливий відвід залежних від слідчого чи прокурора понятих?
17. У яких випадках залучення до проведення обшуку озброєних спецпідрозділів є обґрунтованим?
18. Яким чином діяти у разі силового варіанту проведення обшуку компанії? Чи варто фізично протидіяти правоохоронцям?
19. Чи можливе проведення обшуку без адвоката? 
20. Чи допускається проведення обшуку у приміщенні за відсутності його власників чи володільців?
21. Що має право робити слідчий та прокурор під час обшуку?
22. Які завдання переслідує слідчий та прокурор під час проведення обшуку та якими засобами вони їх досягають?
23. Яким чином будувати своє спілкування з слідчим та силовиками?
За допомогою яких засобів фіксувати допущені при проведенні обшуку порушення законодавства з боку слідчого чи прокурора?
24. Які основні правила юридичного самозахисту під час проведення обшуку?
Як захиститися від неправомірних дій та зловживань з боку правоохоронних органів?
25. Чи може слідчий або прокурор обмежити пересування осіб в офісі компанії під час обшуку та заборонити покидати місце обшуку до його завершення?
26. За яких умов та у якому порядку проводиться особистий обшук працівників і керівників компанії під час обшуку?
27. Чи має право слідчий або прокурор під час обшуку примусово відкривати приміщення та сховища без згоди їх власника?
28. Які психологічні прийоми використовують правоохоронці під час обшуку? Як реагувати та протидіяти?
29. Що робити якщо працівників компанії викликали на допит? 
30. Як свідчення особи можуть вплинути на її подальший статус в кримінальному провадженні та як не допустити використання проти особи її свідчень?        
31. Чи обов’язково здійснювати постійне спостереження за діями слідчого та прокурора?
32. Чого не треба робити на під час проведення обшуку? Які типові помилки працівників та керівників компаній під час обшуку?
33. Який порядок розгляду слідчим клопотань представників компанії під час обшуку?
34. На яких підставах можливе тимчасове вилучення майна компанії під час проведення обшуку?
Завершення обшуку та оскарження його результатів.
35. Протокол обшуку: які вимоги до форми і змісту? Яким чином представник компанії ознайомлюється з протоколом обшуку?
36. Чи варто відмовлятися від підписання протоколу обшуку?
37. Як діяти у разі наявності у протоколі обшуку недостовірних даних?
38. Яким чином оформити зауваження до протоколу обшуку з метою їх подальшого ефективного використання у суді?
39. Оскарження дій слідчого чи прокурора? Чи може вплинути на поведінку правоохоронців звернення до бізнес-омбудсмена? Які підстави для ініціювання кримінального провадження щодо слідчого чи прокурора, який проводив обшук?

Блок 8. ТИМЧАСОВЕ ВИЛУЧЕННЯ МАЙНА ТА АРЕШТ АКТИВІВ.
Повернення тимчасово вилученого майна компанії.
1. Тимчасове вилучення речей та документів: за яких умов допускається?
2. Хто має право клопотати про тимчасове вилучення речей і документів та які вимоги до змісту відповідного клопотання?
3. Опис майна і документів, які вилучаються у компанії. Чи має право власник зробити копії перед вилученням?
4. Вилучення електронних інформаційних систем та засобів зв’язків. Які особливості?
5. Чи обмежено строк тимчасового вилучення майна та якими способами можна домогтися його повернення власнику?
Скасування арешту майна компанії
6. Арешт майна у кримінальному провадженні? Які обмеження для власника або володільця передбачає арешт майна?
7. На підставі якого процесуального документу відбувається накладення арешту на майно компанії? З якою метою суд може дозволити арешт майна у кримінальному провадженні?
8. Яке майно може бути об’єктом арешту у кримінальному провадженні?
9. Які особливості накладення арешту на майно за рішенням НАБУ? 
10. Протягом якого строку тимчасово вилучене майно має бути повернуто його власнику за відсутності клопотання про арешт такого майна?
11. Чи може представник компанії брати участь у судовому розгляді клопотання про арешт майна?
12. У яких випадках суд має право відмовити у задоволенні клопотання про арешт майна?
13. Відмова у задоволенні клопотання про арешт майна. Чи передбачає негайне його повернення власнику?
14. Чи означає арешт майна повну заборону на його використання компанією з метою здійснення підприємницької діяльності?
15. Яким чином власник отримує інформацію про арешт його майна, якщо він не був присутній при розгляді питання про накладення арешту?
16. Яким чином домогтися скасування арешту майна компанії?  Який порядок розгляду клопотання про скасування арешту майна? 

Вартість включає: 

  • навчання, консультації на семинарі, відповіді на питання (в т.ч. індивідуальні), ексклюзивні матеріали, 
  • обмін досвідом, можливість спілкування з колегами,
  • обід в ресторані, кава-брейки (вранішня кава + в перервах),
  • набір ділових аксесуарів.  Сертифікат.
Организатор мероприятия

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: [email protected]
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.