Сексология онлайн 2024 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2024 Гештальт, Одесса, 2023 Психосоматика, Онлайн 2024
view counter

Найбільш популярні вінілові платівки світу

Вінілові платівки, хоч і не є основним носієм музики у сучасному світі, все ще мають своїх прихильників і виконавців, які продовжують випускати свої альбоми у цьому форматі. За останні роки на ринку вінілових платівок з'явилася велика кількість релізів, які швидко стали популярними серед шанувальників музики.

Давайте розглянемо кілька з найбільш продаваних вінілових платівок світу. Замовити їх ви можете в магазині-партнері за посиланням - https://vinyla.com/

 1. "Abbey Road" - The Beatles "Abbey Road" - це один з найбільш впізнаваних альбомів The Beatles, який був випущений у 1969 році. Незважаючи на те, що з тих пір минуло більше 50 років, цей альбом продовжує збирати величезну кількість прихильників. На вінілових платівках "Abbey Road" продано більше 1 мільйона копій за останні кілька років, що робить його одним з найбільш продаваних вінілових альбомів у світі.

 2. "Rumours" - Fleetwood Mac "Rumours" - це іконічний альбом, який випущений у 1977 році. Цей альбом став бестселером того року та отримав чотири нагороди "Греммі". На вінілових платівках "Rumours" продано більше 500 тисяч копій у світі.

 3. "Dark Side of the Moon" - Pink Floyd "Dark Side of the Moon" - це альбом Pink Floyd, який випущений у 1973 році та вважається одним з найбільш впливових альбомів усіх часів. На вінілових платівках цей альбом продано більше 900 тисяч копій за останні кілька років.

 4. "Thriller" - Michael Jackson "Thriller" - це один з найбільш продаваних альбомів у світі, який був випущений у 1982 році. На вінілових платівках цей альбом також має великий успіх, продано більше 600 тисяч копій у світі.

 5. "Nevermind" - Nirvana "Nevermind" - це другий студійний альбом американської групи Nirvana, який випущений у 1991 році. Цей альбом став символом року та одним з найвпливовіших альбомів 90-х років. На вінілових платівках "Nevermind" продано більше 200 тисяч копій у світі.
 6. "Back in Black" - AC/DC "Back in Black" - це сьомий студійний альбом австралійської рок-групи AC/DC, випущений у 1980 році. Цей альбом став одним з найбільш впливових альбомів рок-музики. На вінілових платівках "Back in Black" продано більше 500 тисяч копій у світі.
 7. "The Wall" - Pink Floyd "The Wall" - це один з найбільш відомих альбомів Pink Floyd, який випущений у 1979 році. На вінілових платівках цей альбом також має успіх, продано більше 700 тисяч копій у світі.
 8. "Kind of Blue" - Miles Davis "Kind of Blue" - це один з найвідоміших альбомів джазового трубача Майлза Девіса, який випущений у 1959 році. Цей альбом вважається одним з найвпливовіших альбомів джазу усіх часів. На вінілових платівках "Kind of Blue" продано більше 300 тисяч копій у світі.
 9. "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" - The Beatles "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" - це альбом The Beatles, випущений у 1967 році. Цей альбом вважається одним з найбільш впливових альбомів усіх часів. На вінілових платівках "Sgt.

Стаття надана Компанією Vinyla

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

ср, 26 Июня, 2024 - 19:00
он-лайн
Нейрографика, Цикл мастер-классов `Теплые истории`
Арт-терапевтическая ассоциация (Одесский филиал)
500 грн
ср, 26 Июня, 2024 - 20:00
он-лайн
Таро: консультации, обучение и личная проработка. Понимание карт через кино
1200 грн
чт, 27 Июня, 2024 - 18:00
Одесса
Тибетские пульсации
1000 грн
чт, 27 Июня, 2024 - 18:00
Одесса
Экстрасенсорика и биоэнергоинформатика. Интенсивный обучающий курс
Школа психологии и экстрасенсорики
4500 грн
 300 грн

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
 • Строки и параграфы переносятся автоматически.
 • You may use [block:module=delta] tags to display the contents of block delta for module module.

Подробнее о форматировании