Мусатов, Управление рестораном. Киев 2021 Нарушевич в Киеве 2021. Вселенская терапия Гештальт, Одесса, 2021 Сексология для психологов онлайн, 2021
view counter

Чому важливо вчасно отримувати допомогу психолога: здоровий вихід в епоху стресів

До психолога звертаються люди, які бажають покращити свій рівень життя, вирішити певні проблеми, а також щоб краще розуміти себе й свої стосунки з оточенням. Чому саме психолог, а не друг чи родич? Спеціаліст завдяки володінню професійними знаннями побачить ситуацію глибше, проведе діагностику, визначить, що саме людині заважає отримати те, до чого вона прагне. В процесі спілкування між консультантом і клієнтом визначаються особливості обставин, внутрішні мотиви поведінки клієнта, способи вирішення питань. Навіть найближча людина, не маючи таких навичок, не зможе зарадити.

Онлайн-платформа «Mental Code» дає можливість отримати допомогу консультантів та терапевтів. Тепер не потрібно задумуватись, де знайти хорошого спеціаліста – достатньо забронювати дату і час на сайті та обрати психолога, з яким, на думку клієнта, йому буде легко співпрацювати. Профільна вища освіта, сертифікація в акредитованому психотерапевтичному методі, успішний досвід у практиці – завдяки підбору висококваліфікованих психологів клієнти можуть бути впевнені в отриманні належної підтримки.

У яких випадках потрібні послуги психолога?

Допомога спеціаліста потрібна не лише при кризових і конфліктних ситуаціях. Компетентний психолог посприяє вирішенню багатьох інших важливих питань:

  • Проблеми у спілкуванні;
  • Сімейні непорозуміння;
  • Прокрастинація, відчуття завченої безпомічності;
  • Самотність і складнощі в пошуку партнера;
  • Відчуття нереалізованості, професійне вигорання;
  • Емоційна нестабільність чи, навпаки, апатія;
  • Розлади харчової поведінки;
  • Тривожність, відсутність сенсу життя та ін.

Межа між простими життєвими негараздами та початком значних труднощів іноді доволі тонка – варто зауважити та виправити ситуацію, не доводячи її до крайнощів. Так, тривожність без терапії може перерости в панічні атаки, а тривала відсутність апетиту – в анорексію. Інколи люди роками живуть з невирішеними проблемами, і це відображається не тільки на особистому житті чи кар’єрі, але й на фізичному здоров’ї (дистрес як причина серцево-судинних захворювань і т.д.).

Як «працює» психологічна допомога онлайн або під час традиційної консультації?

Всупереч стереотипам, при особистій зустрічі чи онлайн психолог не надає універсальних порад. Таких рекомендацій попросту не існує. У кожної людини особливий характер, темперамент, виховання. Все це враховується під час роботи над вирішенням поставленого питання. Тому потрібно бути максимально щирим – приховування тих чи інших нюансів, які можуть мати стосунок до проблеми, може стати завадою ефективній терапії. Спільна робота з розв’язання проблем обов’язкова – жодні зусилля спеціаліста при відсутності відклику від клієнта не допоможуть.

Скільки сеансів потрібно пройти, щоб знайти вихід?

Оскільки кожна людина – індивідуальна, її проблема теж потребує особистісного підходу. Інколи цілком достатньо й однієї зустрічі. А якщо клієнт довго перебуває у кризових обставинах, знадобиться неодноразове відвідування спеціаліста чи допомога психолога онлайн. Режим співпраці клієнт обирає самостійно. Зазвичай одна – дві сесії на тиждень – оптимальний графік.

Стаття надана онлайн-платформою Mental Code

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

ср, 12 Мая, 2021 - 18:00
Одесса
Семейные Расстановки по Берту Хеллингеру
Студия Надежды Марковой
100 грн
ср, 12 Мая, 2021 - 18:30
Киев
Системно-Семейные Расстановки
1500 грн
чт, 13 Мая, 2021 - 18:00
Одесса
Тибетские пульсации
800 грн
 200 грн
чт, 13 Мая, 2021 - 18:30
Одесса
Тренинг личностного и творческого развития
Содружество, Учебно-консультативный психологический центр
5600 грн

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You may use [block:module=delta] tags to display the contents of block delta for module module.

Подробнее о форматировании