Гештальт, Одесса, 2023 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2023 Фестиваль трансформационных игр в Киеве 2023 Психосоматика он-лайн, 2023
view counter

Кавові автомати: ефективний бізнес при мінімальних вкладеннях

Кавомати – це простий, ефективний і економічно вигідний початок вендингового бізнесу. Причин багато: від традиції робочих кава-брейків до особливостей погодних умов, що нерідко стимулюють споживання гарячої кави. Тому кавові апарати – це чудова, практично безпрограшна бізнес-ідея.

На вітчизняному ринку торгового обладнання представлені різні моделі кавових апаратів, від найпростіших і дешевих, до потужних, сучасних, багатофункціональних. Однак, якщо ви знаходитесь у пошуку найвигідніших умов покупки кавового автомата, то на сайті прямого постачальника Easyvending зможете підібрати той варіант, який підійде саме вам і замовити його за оптимальною ціною.

Кавовий вендинг у наші дні

Апарати, які пропонують гарячі напої, з'явилися в Україні відносно нещодавно. У 20-му столітті були поширені автомати з газованою водою, але в наші дні їх не знайти. Натомість велику популярність здобули машини, що продають каву, кавово-молочні напої, чай, сік тощо. Експерти стверджують, що в даному сегменті ринку ще достатньо вільних ніш.

Зрозуміло, конкуренція існує, але вона не настільки гостра, як у інших напрямках бізнесу. Тому придбаний якісний кавовий автомат досить швидко себе окупає й приносить підприємцю непоганий дохід.

Виробник

У продажу є торгові кавомашини різних брендів. Наприклад, можна придбати китайську модель – ці агрегати нерідко приваблюють вендорів-початківців низькою ціною. Проте від такої покупки краще втриматися. Справа в тому, що якість китайських апаратів залишається низькою, вони дають збої вже в перші роки експлуатації та й загалом недовговічні. У результаті економія обертається додатковими витратами – дорогим ремонтом чи повною заміною обладнання.

Ліпше зверніть увагу на перевірені відомі бренди. Приміром, кавові автомати Philips, Saeco, Bianchi, Rheavendors, Necta отримали заслужене визнання вендорів усього світу. Купуючи обладнання даних виробників, ви можете бути впевнені в їх високій якості й надійності. Крім того, у вас не виникне проблем з пошуком запчастин і комплектуючих – вони в широкому асортименті представлені в спеціалізованих інтернет-магазинах та сервісних центрах.

На замітку! Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, вкладатися в найдорожчі автомати не варто, оскільки ваше першочергове завдання – швидко окупити витрачені кошти. Тому спочатку можна придбати найпростіші і недорогі моделі.

Вибір моделі

Перед тим як зробити остаточний вибір, слід визначити місце розташування. Саме від нього залежить, який тип апарата вам потрібен. Виробники пропонують такі різновиди:

  • Габаритні вуличні апарати. Підходять для встановлення в аеропортах, на вокзалах, станціях метро тощо. Вони добре переносять перепади температур і безперебійно працюють у несприятливих умовах.

  • Кавові автомати, що встановлюються на підлозі. Підходять для будь-яких закритих приміщень: навчальних і розважальних закладах, торгових центрах, спортивних клубах тощо.

  • Настільні кавові машини. Добре вписуються в інтер'єр невеликих приміщень. Подібні машини можна побачити в офісних і адміністративних будинках, автосалонах, та бібліотеках.

Підсумки

Кавовий вендинг – це доступний і рентабельний вид бізнесу. Його прибутковість великою мірою залежить від якості придбаного торгового обладнання. Тому рекомендується придбати надійні, функціональні моделі перевірених виробників.

Стаття надана Компанією EasyVending

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

пн, 5 Июня, 2023 - 12:00
он-лайн
Практикум впровадження системи менеджменту якості у відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2015
ШАУЗ, Консалтинговый центр
4370 грн
 870 грн
чт, 8 Июня, 2023 - 12:00
он-лайн
Тренінг-курс: Система ощадливого та ефективного управління бізнесом на основі LEAN, Kaizen, ISO 9001
ШАУЗ, Консалтинговый центр
12430 грн
 2490 грн
пн, 12 Июня, 2023 - 12:00
он-лайн
Практикум внутрішнього аудиту системи менеджменту якості на основі ДСТУ ISO 9001
ШАУЗ, Консалтинговый центр
4370 грн
 870 грн
вт, 13 Июня, 2023 - 10:00
он-лайн
Управління та мотивація персоналу: обмеження та можливості в умовах кризи
Национальный, Бизнес-Центр
2600 грн

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You may use [block:module=delta] tags to display the contents of block delta for module module.

Подробнее о форматировании