Гештальт, Одесса, 2023 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2024 Психосоматика, Онлайн 2024 Сексология онлайн 2024
view counter

Honda CB - характеристики

Шукаєте ідеальний двоколісний транспорт для новачків або хочете вибрати зручний мотоцикл для пересування містом? Honda CB 500 - ідеальна альтернатива багатьом сучасним моделям, особливо з точки зору продуктивності, ціни та експлуатаційних витрат. Наводимо найважливіші технічні дані цієї моделі, її переваги та найбільш поширені несправності. З нашої статті ви також дізнаєтеся про вартість обслуговування мотоцикла та наявність запчастин.

Чи варто інвестувати у двоколісні мотоцикли Honda CB 500? Ціна мотоцикла зі статусом культової машини безсумнівно спонукає до його купівлі. Також варто познайомитися з його сучасною версією, якою є Honda CB500F. Технічні дані оновленої версії є цікавими порівняно з попередником — тим паче, що зіставляємо машину кінця 20-го та початку 21-го століття з мотоциклом, випущеним у 2022 році. мотоциклістів і впізнати Honda CB 500 у кожному сантиметрі.

Хонда CB 500 - технічні дані

Honda CB 500 була доступна для продажу в одному варіанті з робочим об'ємом двигуна - 499 куб.см. Проте, залежно від конструкції, потужність двоколісного мотоцикла могла бути в межах 27-58 к.с.

Не можна ігнорувати продуктивність, яку пропонувала на той час Honda CB 500. Лінійний двоциліндровий двигун характеризувався надійністю, що підтверджується як випробуваннями, так і присутністю на дорогах більш ніж 20-річних машин у відмінному стані. Завдяки своїй конструкції він звів до мінімуму стрибки обертання, зберігши при цьому виняткова плавність роботи.

За потужності 57 к.с. двигун досяг максимальних 8000 об/хв і крутного моменту 47 Нм — розганяючись дуже динамічно. Крім того, приводний двигун мав рідинне охолодження і був оснащений конструкторами двома верхніми розподільними валами, скляними штовхачами, чотирма клапанами на циліндр і валом, що усуває небажані вібрації.

Honda CB 500 та її сильні сторони

Honda CB 500 - одна з найпопулярніших моделей у так званих мотоциклах середнього класу. Уже багато років він користується неабиякою популярністю у людей, які шукають двоколісний транспорт для комфортного пересування містом або прилеглих поїздок за його межі. З 2013 року Honda CBF 500, тобто оновлена модель CB 500, також подобається мотоциклістам усього світу. Цікаво, що для навчання водінню часто обирають і Honda CB 500 і модель CB500F.

Honda CB 500 вирізняється малою вагою і маневровістю. Завдяки цьому відмінно їде як містом, так і трасою. До цього додаються відмінна продуктивність, низька витрата палива, а також:

  • додатковий простір навколо заднього ліхтаря;
  • приваблива ціна;
  • доступність запчастин.

Honda CB500F є нащадком попередньої серії та гарантує кращу продуктивність, більший комфорт під час руху та більш спортивний характер. Отже, знайомтеся з мотоциклом Honda CB500F - технічні дані моделі, доступні візуальні варіанти та її ціна.

Висновок

Це безперечно відповідна модель як для початківців, так і для середнього рівня. З максимальною швидкістю 180 км/год і динамічним прискоренням він гарантує масу задоволення від водіння. Також варто відзначити відносну легкість і маневровість мотоцикла. Це далеко не все, чим характеризується Honda CB 500. Висота сидіння забезпечує зручне положення тіла, що вкрай важливо під час водіння.

Стаття надана Компанією ТОВ "Прайд Мотор"

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
  • You may use [block:module=delta] tags to display the contents of block delta for module module.

Подробнее о форматировании