Чтение эмоций, онлайн, 2020 Гештальт, Одесса, 2020 Телесно-ориентированная терапия, Одесса 2020 be_perfect
view counter

Онлайн ігри для дітей різного віку

Існування сучасної людини стало практично неможливим без Інтернету. Він допомагає у роботі, навчанні і служить відмінним способом розважитися, але також може нанести шкоду. Сьогодні хотілося б обговорити тему онлайн іграшок для дітей, а саме скільки і у що можна грати, щоб не зашкодити психічному та фізичному здоров'ю дитини.

Ми запропонуємо вам портал, відповідає, на наш погляд, вимогам безпеки для юних і маленьких геймерів. Там багато розвиваючих онлайн флеш ігор для дітей різних вікових категорій. Флеш гра – невелика гра, розміщена в Інтернеті, в яку можна грати в браузері комп'ютера, телефону або планшета.

Вікові категорії

При купівлі ліцензійного диска з грою, ви можете виявити на коробці з-під диска цифру або літеру, яка позначає, в якій віковій категорії можна грати в цю гру. Для визначення категорії, розробники надсилають у відповідні організації PEGI (PanEuropeanGameInformation) і ESRB (EntertainmentSoftwareRatingBoard) відео з нарізкою самих вражаючих і різких сцен гри.

Але як визначити, яка допустима вікова категорія у флеш ігор?

На просторах всесвітньої павутини не багато ігрових сайтів, на яких можна знайти сортування ігор за віковими категоріями, наприклад, коли всі ігри розбиті на 3 категорії: А – для всіх, – для дітей від 12 років, С – для найменших. Якщо розбиття на вікові категорії відсутня, слід самостійно пограти в ігри і вирішити, чи підходить вона вашій дитині чи ні.

Самим маленьким.

Ігри для дітей 3-4 років повинні бути дуже простими, не містити надто деталізовані малюнки. Не варто чекати, що ваша дитина буде грати в них самостійно. Почніть грати самі, нехай дитина спочатку тільки спостерігає. Можете розповідати йому, що означає кожен предмет, який з'являється у вас на екрані. Для такого віку відмінно підходять розвиваючі ігри, на зразок пазлів. Спробуйте разом з малюком скласти невеликі картинки.

Категорія 4+

 Ігри для дітей від 4-х років можуть містити умовні сцени насильства в комічному підтексті, в яких демонструється нанесення шкоди мультиплікаційним персонажам. Як приклад подібних сцен можна привести мультфільми «Том і Джері» або «Ну постривай!». В онлайн іграх має бути груба лексика, різкі звуки, непристойні вирази, які здатні негативно вплинути на психіку дитини. Існує багато хороших навчальних ігор, які допоможуть навчити малюка рахувати і читати. Також не слід обходити стороною розвиваючі флеш-ігри, які покращать пам'ять, логіку, мислення, уважність, навчать оцінювати ситуацію в цілому, приймати самостійні рішення.

Категорія 7+

Дітям від 7 років можна дозволяти грати в більш складні ігри. Це можуть бути спортивні, гонки, аркадні головоломки, бродилки, квести, літалки та інші.

Категорія 12+

Після 12 років дітям дозволяється грати в ігри, в яких є насильство, але по відношенню до фантастичних героїв, які не схожі на живих людей. До каталогу ігор для дитини можна додати стрілялки та бійки. Хлопчики люблять змагатися і перемагати, тому їм неодмінно сподобаються гри на суперництво. Особливо добре буде пограти в флеш ігри для двох, оскільки грати з живим гравцем набагато приємніше, ніж з комп'ютером.

Категорія 16+

Дітям від 16 років стають доступними практично всі категорії онлайн ігор.

Варто звернути увагу, що дівчатка в будь-якому віці не люблять ігри з похмурими темами. Їм більше подобаються категорії: одягалки, макіяж, мода, готуємо їжу, салон краси, лікарня. Для них тільки варто підбирати ігри складності. Маленьким дівчаткам давати найпростіші, а коли вони їх почнуть легко проходити, можна перейти до більш складним.

Стаття надана ресурсом Games-Girll

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

вс, 27 Сентября, 2020 - 12:00
Киев
Ловец Снов. Создание талисмана
Мастерство Жизни, Психологический центр Лилии Захарияш
500 грн
вс, 27 Сентября, 2020 - 13:00
Одесса
5 ключей к счастью. Программа для детей и подростков
250 грн
пн, 28 Сентября, 2020 - 09:00
Одесса
Детская Школа Развития при ИСП (раннее развитие детей/подготовка к школе/мини-сад)
Институт современных профессий
1200 грн
пн, 28 Сентября, 2020 - 09:00
Киев
Детский сад центра "Киевский дворик"
3300 грн