Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2024 Гештальт, Одесса, 2023 Психосоматика, Онлайн 2024 Сексология онлайн 2024
view counter

Системні Сімейні Розстановки

Заполнить заявку
ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Дата начала мероприятия: 
  • вс, 11 Авг, 2024 - 14:00
Город: 
Киев
вул. Терещенківьска 13, під'їзд 1, цокольний поверх.
Тип мероприятия: 
Тренинг
Продолжительность: 
1 дней
Целевая аудитория: 
для всех желающих
***
Стоимость /для 1 чел./: 
2000 грн
Групова розстановка: 2000 грн, індивідуальна: 3500 грн. 200 грн. - замісник.
Ведущий мероприятия: 
Тетяна Новікова

Тетяна Новікова психолог, психотерапевт, психодраматист, розстановник за методом Берта Хеллінгера. Працює з генограмою та геносиціограмою, як індивідуально, так і веде семінари з цієї теми. Художник-кераміст, чайний майстер. Ведуча семінарів особистісного та духовного розвитку з 18-річним досвідом роботи

Регламент мероприятия: 
Неділя 11 серпня з14.00 до 20.00 (розстановки проводяться раз на місяць, попередній запис обов'язковий!)

Чому ми робимо Розстановки?

50% наших проблем не пов'язані із тим, що трапилося особисто з нами. Вони взяті нами із нашої сімейної системи Роду. У сімейних системах діють певні закони, і якщо вони порушуються, виникають сімейні переплетення. Наприклад, ми повторюємо чужу долю або запозичуємо почуття пращура. Невидимі зв'язки діють у сім'ях протягом цілих поколінь. Переплетення сковують нас, не дають рости, призводять до криз у відносинах. Навіть за симптомами хвороб зазвичай стоять конкретні події сімейної історії. Системні переплетення людиною не усвідомлюються. Роблячи сімейну розстановку, ми використовуємо метод, який допоможе побачити їх і усвідомити.

Як це відбувається

Під час розстановки за допомогою людей, учасників тренінгу, вибудовуються образи систем, до яких ми входимо. Потім виявляються сімейні переплетення. Далі йде пошук рішень. Наприкінці переплетення, як правило, вдається розв'язати.

Теми, з якими працюємо на розстановках:

  • Причини сімейних конфліктів, пошук вирішення. Порядки любові.
  • Психологія відносин: батьки-діти, прийняття батьків * (виноска внизу). Прийомні діти.
  • Відносини у парі. Незавершені стосунки. Любов трикутники. Закон "брати – давати".
  • Незавершені стосунки з померлими. Смерть та її вплив на сім'ю.
  • Ненароджені та померлі діти. Їх вплив на взаємини у парі та в сім'ї.
  • Робота із системою родового дерева (складання генограми). Повторення чужої долі, як цього уникнути
  • Робота з перейнятими почуттями та симптомами захворювань.

* Буває дивно чути, як приходячи із запитом про гроші чи партнерство людина іноді каже: "А! У мене ще з мамою(батьком) дуже погані стосунки. Ну, з цим я ходжу до психолога." Тим часом, взаємини з батьками - один із найважливіших розстановних запитів. Від вирішення саме цієї теми залежить 50% всього життя. А справжню, не явну причину конфлікту часто можна побачити тільки зробивши розстановку.

У тому числі поглиблена робота:

  • з життєвими ситуаціями, що повторюються (невдачі в партнерських відносинах, втрата грошей тощо);
  • з обмежувальними якостями та станами (невпевненість, пригніченість, депресії, почуття провини та незначності; агресія та гнів, почуття страху смерті, самотності; невдачливість; відчуття "важкої життєвої ноші", неприкаяність тощо).

В результаті такої роботи стає можливим на практиці побачити зв'язок симптомів (що обмежують особисті якості та хвороби) з історією та подіями, що відбувалися в долі людей, що жили раніше в сім'ї, роді і навіть країні людини; визначити область належності симптому – від якоїсь сімейної чи родової події він відбувається – і вивести пригнічені почуття на рівень усвідомлення. Створення образів-рішень наприкінці розміщення вивільняє потужні сили, які стають ресурсом для бажаних змін. Людина отримує доступ до енергії Рода, яка дозволить жити ефективно та радісно. А беручи участь у розстановках інших людей, ми набуваємо в ролі досвіду, який може стати стимулом для власного розвитку.

Чим корисно брати участь у розстановках як заступник?

Беручи участь у розстановках інших людей у різних ролях, Ви опрацьовуєте величезний пласт своєї власної – родової історії. Буває, що проблеми таких областей Вашої сімейної системи неможливо ні сформулювати як запит, ні усвідомити - (наприклад, через давність події, що відбулася в системі); - проте вони на Вас впливають.

Перед початком тренінгу ведуча Тетяна Новікова проводить велику спільну медитацію!

Також ви отримаєте відомості та зможете поставити запитання про закони сімейних родових систем. Ці закони ми можемо не усвідомлювати, не надавати їм значення або нічого не знати про них – тим більше вони на нас впливають. Іноді ці закони зовсім не те, що в суспільстві звично розуміється за прийнятне або правильне для сім'ї.

Організаційні розстановки

Це спеціальний вид груповий роботи, розроблений Гунхартом Вебером з урахуванням способу сімейної розстановки Берта Хеллингера. Організаційні розстановки можуть бути використані для того, щоб розібратися з власним місцем і роллю в тій системі, де людина працює або якою керує.

Індивідуальна робота

Найкращий результат буває при поєднанні індивідуальної роботи і, за необхідності, розстановок. Під час індивідуального заняття складається Генограма - різновид Родового Древа, але має інші завдання, зміст та графічну форму. "Карта" Генограми та геносоціограми буває необхідною для того, щоб послідовно працювати над вирішенням проблеми на протязі всього курсу терапії, і досягти хорошого результату.

Можуть також бути використані різні психологічні практики: Voice Dialogue (Діалог Голосів – прогресивний метод Х. Стоуна та С. Вінкельман); арт-терапія, робота з почуттями, робота зі снами та багато іншого.

Існують запити, з якими можна працювати самостійно, лише індивідуально, шляхом структурних розстановок. Наприклад, вибір між декількома варіантами рішення ("те" або "це"), або постановка мети.

Организатор мероприятия

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.