Гештальт, Одесса, 2022 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2022 Работа со сновидениями, Одесса, 2022 Игра онлайн Богиня в каждой женщине
view counter

Літературне читання у 4 класі. За новою програмою

Дисципліна з літературного читання прагне, в першу чергу привчити учня як можна більше читати. Для цього знайомить з різноманітними творами українських авторів, підручниками та допоміжними матеріалами, які відкриває чарівний світ літератури, що допоможе розвиватися та читати як можна більше.

У четвертому класі діти вже добре читають, тому що перед цим вже декілька років вчилися у цьому напрямку та розвивали отримані знання. Проте, це не означає, що на цьому потрібно зупинятися. Тому у школі передбачений такий предмет, як літературне читання. Особливо беручи до уваги, що шкільна програма постійно змінюється, тому потрібно відслідковувати які твори та автори минулого стануть актуальними для сьогоденного школяра. Які твори та тексти залишаються актуальними, а які потрібно замінити, це все можна побачити у підручниках сучасних авторів.

Зараз ми розглянем ті підручники 4 клас, робочі зошити та інші допоміжні матеріали, які залишаються актуальними на сьогоднішній день. Ті матеріали, по яким зараз навчається сучасний учень.

Отже наступними навчальними матеріалами для вивчення літературного читання, являються наступні комплекти та окремі матеріали.

«Найкраще» позакласне читання за четвертий клас. Автори Мовчун А. Харсіка Л.

До комплекту входять підручник для позакласного читання, а також робочий зошит для практичних завдань.

Підручник дозволить четверокласнику читати твори та казки які відповідають вимогам нової програми, а робочий зошит потрібен для того, щоб виконувати практичні завдання з літературного читання. Підручник та робочий зошит чудово доповнюють один одного.

Підручник Літературне читання 4 клас. Автор Віра Науменко.

У цьому підручнику зібрані найкращі та самі актуальні на сьогоднішній день твори, вірші, повісті та багато чого іншого, що потрібно знати та вивчати для цього предмету. Яскравий дизайн, простий для розуміння текст, різноманітні вірші для вивчення, все це можна знайти у цій книзі. Крім того, якщо літературне читання комусь дається не дуже легко, завдяки сучасному підручнику Віри Науменко, навчання стане більш легким та доступним.

До цього підручника автором Вірой Науменко розроблений і робочий зошит, який допоможе виконувати практичні завдання, які в теорії викладені в підручнику. Це дуже зручно, тому що ці матеріали прекрасно доповнюють одне одному.

Робочі зошити «Читайко» за четвертий клас до підручників з літературного читання Савченко та Науменко.

Ці зошити вміщують в себе зміст, який допоможе учням четвертих класів вільно та красиво читати текст з правильною інтонацією, вимовою та інше. Завдяки цим робочим зошитам, учні зможуть виконувати цікаві завдання, збирати частини приказок, дізнаються про усний народний фольклор, малювати пейзажи до відомих віршів українських поетів, та інше. Тобто там зібране все необхідне для того, щоб школярі могли проявляти творчий підхід.

Читанка «Вікно у світ», автор Віра Науменко. Ще дві читанки «Вікно у світ» перша та друга частина автора Віри Науменко.

У цих підручниках Віри Науменко можна знайти різноманітну інформацію, яка допоможе зробити кожний урок з літературного читання особливо цікавим та повчальним.  У підручниках ви можете знайти єгипетські міфи, слов’янські міфи, міфи стародавнього Китаю, літературні легенди, щедрівки та колядки, веснянки та інше, що можна читати та вивчати.

Зразковий читач для четвертого класу. Робочі зошити до підручників Савченко та Науменко. Тести з літературного читання.

Ці невеликі зошити розраховані на те, щоб можна було перевірити знання, отримані на протязі навчального року у четвертому класі. Ці тести допоможуть освоїти нову програму як можна швидше, доступно та звично. Тому що запитання подаються у вигляді коротких запитань, на які потрібно швидко відповідати. Завдяки цим тестам, четверокласник швидко стане зразковим читачем.

Позакласне читання за четвертий клас та Позакласне читання Читаємо влітку за новою програмою. Автора Курганова.

В комплекті знайдете матеріали для того, щоб читати як в домашніх умовах, коли приходите зі школи, а також на літні канікули, коли потрібно думати над тим, щоб не втратити навики читання. Для цього і були розроблені матеріали за новою програмою автора Курганова.

Всі ці матеріали стануть надійними помічниками на протязі усього четвертого класу. Купити підручники, робочі зошити та інші допоміжні матеріали створені авторами для нової програми середніх шкіл. Основна мета цих матеріалів полягає в тому, щоб допомогти дітям розвивати особисту читацьку діяльність, привити цікавість до книги, а головне зробити таким чином, щоб літературне читання школяр міг завжди вивчати на відмінно, виконуючи всі поставлені завдання.

Стаття надана оптовим магазином підручників "Петрівка Онлайн"

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

пн, 8 Августа, 2022 - 18:00
он-лайн
Перинатальная психология. Основы. Обучающий курс он-лайн
Содружество, Учебно-консультативный психологический центр
2900 грн
ср, 17 Августа, 2022 - 18:00
он-лайн
Успешный родитель: основы эффективного воспитания (Видеокурс)
1100 грн
пн, 12 Сентября, 2022 - 18:00
он-лайн
Перинатальная психология. Основы. Обучающий курс он-лайн
Содружество, Учебно-консультативный психологический центр
2900 грн
сб, 17 Сентября, 2022 - 10:00
Одесса
Логопедия, логоритмика и логопедический массаж. Семинар-практикум
Контакт, Психологический центр
3400 грн