Гештальт, Одесса, 2022 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2022 Психологическое консультирование, Онлайн, 2022 Игра онлайн Богиня в каждой женщине
view counter

Білінгвальні класи в приватній школі "Базис"

Школа Базис оголошує набір на білінгвальні класи. Навчання в білінгвальних класах передбачає викладання дисциплін англійською та української мовами.

Школа прийматиме учнів за результатами співбесіди за участі куратора програми, психолога та класного керівника. Прийматимуться діти, що вдало склали тестування з англійської мови та мають достатній рівень для успішного навчання за програмою відповідного класу. Можливе попереднє зарахування учня на випробний тижневий, або денний навчальний курс.

 • Також, відкрито додатковий набір до 3-4 класів з поглибленим вивчанням природничих наук та математики. У цих класах навчання ведеться за українською програмою.
 • Для вступу до 2-4 класів, дитині знадобиться пройти співбесіду із психологом, додатково – з викладачем, задля встановлення наявності в учня схильності до природничих наук.

У чому полягає білінгвальне навчання

Білінгвальні класи в школі Базис пропонують систему навчання, що передбачає викладання предметів англійською та українською мовами, у співвідношенні 40% на 60%. При цьому, викладачами використовуються навчальні матеріали згідно з:

 • НУШ;
 • Cambridge Primary;
 • Family and Friends - навчально-методичний комплекс з викладання англійської мови в початковій школі.

Наприклад, щоб забезпечити відповідність викладання національним стандартам освіти та науки України, математика викладається за підручником Оксани Онопрієнко та Світлани Скворцової, але він перекладений на англійську мову.

Інші предмети, також, викладаються англійською та українською. Згодом, дитина не тільки механічно здобуває знання, але й поглиблюється в логіку та перестає сприймає англійську, як щось чужорідне. Надалі, з’являється здатність не тільки розуміти, але й сприймати її як рідну. Дитина зможе говорити та думати цією мовою. Додаткова увага приділятиметься англійській мові і у вільних час. Куратор та викладач розмовлятимуть з дітьми та м’яко підштовхуватимуть їх до вільного спілкування англійською під час гри, сну, відпочинку, чи в їдальні. По полудню здійснюватиметься перехід на рідну мову, але за постійної наявності в класі асистента вчителя з англійської.

На які результати можуть розраховувати учні школи Базис та їхні батьки у майбутньому

 • Завдячуючи вдалому співвідношенню мов, українська мова не зійде на нижчий план, а буде рівнозначно з англійською, засвоюватися дитиною.
 • Завдяки вдалому поєднанню навчальних програм, навчальні плани розробляються таким чином, щоб діти могли успішно здати ДПА, узгоджене за українською програмою.
 • Якщо дитина залишить Базис після четвертого класу, то, завдяки придбаній базі, вона зможе добре навчатися, як в українській, так і в англомовній школі. Також, згідно з рішенням батьків, та при умові вдалого тестування, наявна можливість вступу до середньої школи Базис.

Англомовна молодша школа укомплектована талановитим, завзятим та досвідченим педагогічним складом. Досвід викладання кожного вчителя в Україні та за кордоном, нараховує не менше, ніж 10 років. Всі вони здобули міжнародні сертифікати, як педагоги з правом викладання англійською мовою, згідно з методикою CELTA/CELT. Всі предмети, враховуючи, природознавство та математику, викладаються згідно з міжнародними програмами навчання. Отримані в школі Базис знання та навички, дозволять дітям у майбутньому легко засвоїти міжнародні програми, як у нашій країні, так і за кордоном.

Які ще новинки спрогнозовані для комфортного навчання в Школі Базис для наймолодших учнів

Нові початкові класи матимуть:

 • власне приміщення;
 • майданчик для дитячих ігор та прогулянок;
 • парковку для шкільного автобуса;
 • заїзд для батьківського транспорту.

Статья предоставлена Школой «Базис»

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

ср, 17 Августа, 2022 - 18:00
он-лайн
Успешный родитель: основы эффективного воспитания (Видеокурс)
1100 грн
пн, 12 Сентября, 2022 - 18:00
он-лайн
Перинатальная психология. Основы. Обучающий курс он-лайн
Содружество, Учебно-консультативный психологический центр
2900 грн
сб, 17 Сентября, 2022 - 10:00
Одесса
Логопедия, логоритмика и логопедический массаж. Семинар-практикум
Контакт, Психологический центр
4400 грн
сб, 17 Сентября, 2022 - 10:00
он-лайн
Перинатальная психология и психотерапия. Обучающий курс. ОНЛАЙН
Институт высшей психологии и телесных терапий
2300 грн

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
 • Строки и параграфы переносятся автоматически.
 • You may use [block:module=delta] tags to display the contents of block delta for module module.

Подробнее о форматировании