Сексология онлайн 2023 Игра онлайн Богиня в каждой женщине Гештальт, Одесса, 2023 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2023
view counter

Що зі мною відбувається, коли вимикають світло, Розстановка онлайн

Заполнить заявку
ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Город: 
он-лайн
Тип мероприятия: 
Семинар
Продолжительность: 
1 дней
***
Стоимость /для 1 чел./: 
2500 грн
Ведущий мероприятия: 
Ольга Артёменко

Ольга Артёменко - сертифицированный системно-семейный расстановщик, системный терапевт, член правления Украинской Ассоциации Системных Расстановок

Регламент мероприятия: 
з 14.00 до 20.00

Взагалі, це, справді, важко.

Наприклад, для психіці проблема – це невідомість. Коли включать, коли вимикнуть світло. Плани підпорядковуються вже не сьогоденню (до цього ми звикли за 9 місяців), а сьогогодинню. Кожна година може стати чил-аутною, чи мегаактивною. Це вносить сум'яття в мозок, він хвилюється і бунтує. Також страждає тіло, бо не має нормальної їжі, мерзне тощо.

Знаю, що багато людей зараз збентежені і наче втратили опору (вкотре в цьому році).

Пропоную розстановку на тему «Що зі мною відбувається, коли вимикають світло» -- щоб пропрацювати саме стан чи гніву, чи безпорадності, чи печалі; в кого що.

Бо це важливо – не застрягти в цьому стресі, зняти його, отримати силу справлятися. І не тягнути ці почуття надалі в своє майбутнє.

Сам по собі стрес не проходить, навіть, якщо нам здається, що «нічого страшного не відбувається». Взагалі-то відбувається. Руйнація звичного укладу життя завжди призводить до стресу нашу психіку і нервову систему.

Як зрозуміти, що в стресі:

  • проблема з пам'яттю;
  • проблема з увагою, складно зосередитися;
  • роздратування;
  • відчуття страху, яке не проходить;
  • важкі сни;
  • хочеться солодкого;
  • втрата апетиту;
  • фоновий сум та смуток.

Запрошую вас провести цю роботу для себе

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.