Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2024 Гештальт, Одесса, 2023 Психосоматика, Онлайн 2024 Сексология онлайн 2024
view counter

Доценко-Білоус Наталія Олександрівна

Информация о тренере (ведущем): 
Наталія Доценко-Білоус
тренинги и семинары1
Город (специалиста): 
Киев

Адвокат TRANSACTIONAL LAW BOUTIQUE. Міжнародне рейтингове видання Best Lawyers щороку протягом 2009-2014 включає Наталію до переліку провідних юристів України в сфері нерухомості. "Київський юрист року в області нерухомості" (2012). Визнана провідним фахівцем в питаннях операцій з цінними паперами, будівництва, нерухомості, а також в земельних питаннях відповідно до видання Ukrainian Law Firms 2009-2013. A Handbook for Foreign Clients, Видання Ukrainian Law Firms 2010 A Handbook for Foreign Clients називає Наталію експертом в питаннях оподаткування і міжнародного фінансування. За результатами опитування найбільших українських компаній "Юристи України 2008. Вибір клієнта", проведеним "Юридичною газетою", Наталя відмічена серед 50 кращих юристів України, зокрема названа лідером практики в галузі будівництва, нерухомості і земельного права, а в 2010 році увійшла в число ста кращих юристів України. Експерт Програми державного-приватного партнерства USAID.

Професійний досвід:

  • Понад 20 років супроводу будівельних проектів, а також є сертифікованим ДКЦПФР спеціалістом з цінних паперів та управління активами;
  • Розробник фінансових моделей залучення коштів у будівництво під час використання заставних, опціонів, сертифікатів ФОН, дисконтних облігацій як у житловому, так і у комерційному будівництві. Завдяки зусиллям автора багато клієнтів змогли вибрати оптимальні варіанти залучення коштів у будівництво та успішно реалізувати будівельні проекти.
  • Перша книга під авторством Н. Доценко-Білоус «Правова енциклопедія інвестування будівництва» вийшла у 2006 р. і була одним із найпопулярніших видань, присвячених юридичним питанням у сфері інвестицій у будівництві.

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net