Гештальт, Одесса, 2023 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2023 Психологическое консультирование, Онлайн+Одесса 2024 Базовий курс Позитивної психотерапії ONLINE
view counter

Нова група Школи Йоги (с возможностью он-лайн обучения)

Заполнить заявку
ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Город: 
Киев
вул. Терещенківьска 13, під'їзд 1, цокольний поверх.
Тип мероприятия: 
Семинар
Продолжительность: 
1 дней
***
Стоимость /для 1 чел./: 
600 грн
```Ведущий мероприятия: 
Алексей Скубко – специалист по «закрытым» техникам Йоги. Практиковать начал в 1978 году. До 1989 года занимался в основном по Айенгару.
Регламент мероприятия: 
Перше заняття нової групи Школи Йоги відбудеться в суботу 9 вересня з 13:30 до 15:30. Реєстрація до 21:00 за день до проведення.

Про що Школа Йоги?

Школа Йоги – це цикл занять з Олексієм Скубком з вивчення фундаментальних засад Йоги. Школа Йоги про те, щоб не «ходити на йогу», а бути йогом! Це відповідальність перед собою та бажання бути господарем свого тіла та розуму. Здоров'я, сила духу, впевненість в собі і гармонія з собою та людьми це те, що можна набути у Школі Йоги.

Особливості Школи Йогі Олексія Скубко

 • Заняття раз на тиждень, на кожному занятті вивчається новий матеріал, який потім ви застосовуєте в особистій практиці протягом тижня.
 • Особиста практика важлива! Заняття з майстром потрібні тількі для того, щоб отримувати нові вправи та корегувати власну практику, а не для того, щоб змарнувати час або «пропотіти». Це вам не фітнес)
 • Корекція власного режиму та образу життя.
 • Поступово, без різких зламів, але потрібно буде виправити режим сну та налаштувати здорове харчування. Щодо харчування, Олексій Скубко не схвалює веганства, рекомендує харчуватись різноманітно.

Часові рамки

Новий образ життя та навички Йогі можна опанувати за півроку. Тому це той строк, на який рекомендовано бути готовим.

Програма

 • Вивчення денних комплексів "Сурья Намаскар", "Кхату Пранам", комплекс "Тріконасан". Базові навички у оволодінні контролю потоку "трьох гун" у виконанні крій. Контроль над "дихання-увага-рух" як успіх у виконанні крій та динамічних комлексів.
 • Вивчення вечірніх вправ: дихальної гімнастики та пранаями для зняття напруги з дихальної мускулатури та нервової системи. Вправи на розтяжку зі зняттям патологічного напруги зі скелетної мускулатури. Мудри пальців і медитації для заспокоєння свідомості.

На заняттях будуть розглянуті такі питання:

 • Підготовчі етапи для безпечного входу до практики Йоги
 • З чого починається практика Йоги
 • Гігієна Йоги, харчування, значення процедур та технік Аюрведи для практики Йоги
 • Ранкові заняття та чим вони відрізняються від денних та вечірніх
 • Значення індивідуальної конституції, віку, клімату та ритмів природи (Сонячні та Місячні ритми) для ефективної практики Йоги.
 • Вивчення та оволодіння базових технік йогічних асан (поз тіла), їхнє грамотне поєднання з внутрішніми практиками Йоги (робота з життєвою енергією, органами та системами організму)
 • Опанування навичками самостійного складання індивідуальних занять.

На заняттях будуть детально розглянуті такі техніки та методики йоги як: асани, гігієна Йоги Шаткарми, бандхі, мудрі, дихальна гімнастика та пранаяма-медитації, крії та інші методики Йоги.
Заняття розраховані як на початківців, так і досвідчених практиків Йоги.

Про ведучого:
Олексій Скубко – фахівець із «закритих» технік Йоги. Практикувати почав у 1978 році. До 1989 займався в основному по Айенгару.

Оволодівши всім можливим арсеналом асан та пранаям, але так і не досягнувши описаного в текстах результату, у 90-х повністю перебудував свою практику, зосередившись на вивченні внутрішніх аспектів йоги. Кхечарі Мудра, Бандхі, Маха Враман Пранаяма, розпалювання внутрішнього вогню "туммо", загартовування без стресу - мало хто може показати реальне володіння цими техніками. А з тих, хто володіє, рідко хто навчає відкрито, тому що висока ефективність внутрішніх практик при неправильному освоєнні пов'язана з небезпекою для фізичного та психічного здоров'я.

Організаційна інформація:

! Презентаційні заняття знайомлять з матеріалом Школи Йогі, заняття власне у групі Школи Йогі розпочнуться коли буде набрано групу (мін. 3 учасника). !

Вартість одного заняття Школи Йогі буде становити 800 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що заняття проводяться російською мовою.

Организатор мероприятия

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.