Вебінар/Конференція: Карантин В Україні Та Форс-Мажорні Обставини. Засвідчення Форс-Мажору ТПП України Та Регіональними Палатами Практика Підтвердження Обставин Непереборної Сили Та Ускладнення При Виконанні Зед-Контрактів, Контрактів Між Резидентами
Дата начала мероприятия:
Это мероприятие уже прошло
Город:
он-лайн
Слушаем вебинары в удобном для себя месте, помощь бухгалтерам, юристам и другим специалистам для обеспечения выживания бизнеса в условиях карантина.
Тип мероприятия:
Конференция
Продолжительность:
2 дней
Целевая аудитория:
главные бухгалтера, бухгалтера, юристы, руководители предприятий. ПРОГРАМА Онлайн конференції:
Блок І Обставини непереборної сили (форс-мажору) за законодавством України. Карантин як форс-мажор. Наслідки Covid-19 для українського бізнесу
- Національне законодавство: визначення та практика застосування.
- Хто підтверджує обставини непереборної сили. Методика Торгово-промислової палати України. Роль регіональних палат.
- Можливість віднесення карантину в Україні до форс-мажорних обставин при виконанні ЗЕД-контрактів, контрактів між резидентами. Рекомендації та практичні поради для бізнесу.
- Положення (застереження) про форс-мажор у контрактах: практика, рекомендації для бізнесу.
- Підтвердження дії обставин непереборної сили в зовнішньоекономічній діяльності за законодавством України: компететні органи, вимоги до документів, порядок отримання та оформлення.
- Документи, які засвідчують настання обставин непереборної сили.
- Практика затвердження обставин форс-мажору ТПП України, нюанси національного законодавства.
- Правові наслідки застосування форс-мажорних обставин між контрагентами: судова практика України.
- Форс-мажор як підстава звільнення (відстрочення) від відповідальності за валютним, митним, податковим законодавством України.
Блок ІІ. Міжнародна практика використання обставин поза контролем сторін в договорах міжнародної купівлі-продажу товарів
- Визначення обставин непереборної сили відповідно до основних міжнародних документів у сфері міжнародної торгівлі.
- Договірна відповідальність у деяких країнах світу. Основні підходи
- Практика використання та застосування застереження про форс-мажор в договорах міжнародної купівлі-продажу товарів на основі Застереження МТП 2003 про форс-мажор (публ.МТП № 650).
- Доведення обставин непереборної сили, необхідні умови для настання обставин форс-мажору. Рекомендації та практичні поради.
- «Непереборна сила» чи «форс-мажор»?
- Форс-мажор та субпостачальники. Хто за кого відповідає?
- Різні постачальники – різна відповідальність
- Стандартні застереження про форс-мажор та ускладнення в ЗЕД-договорах на основі нового Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу товарів (публ. МТП № 738).
- Відмінності у правових системах, що регулюють питання «перешкоди поза контролем» сторони, підводні камені та нюанси.
- Суттєво змінені обставини – форс-мажор – неможливість виконання ЗЕД-договорів. Різні доктрини, чи єдині підходи?
- Ускладнення при виконанні ЗЕД-договорів на основі Застереження МТП 2003 про ускладнення (публ.МТП № 650). Різниця між форс-мажором і ускладненням відповідно до міжнародного законодавства.
- Застереження щодо інших ризиків в ЗЕД-договорах, які не підпадають під дію форс-мажору (валютні ризики, коригування ціни, інфляція, зміна умов реалізації товару на певному ринку тощо).
- Практика міжнародних арбітражних інституцій щодо обставин непереборної сили.
После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
