Мусатов, Киев, декабрь 2018 Он-лайн семинар для женщин,ноябрь 2018 Психологическое консультирование, Одесса, ноябрь 2018 Тренинг для женщин, Одесса, ноябрь 2018
view counter

Забезпечте собі гідну старість: скористайтеся недержавною пенсійною програмою

Як отримувати хорошу пенсію: варіанти накопичувальних пенсійних програм

Для вирішення проблеми забезпеченої старості використовується пенсійне ефективне страхування життя. Саме завдяки такому підходу, можливо збільшити розмір пенсії не тільки в 2-3 рази, а ще більше. Для цього використовується система пенсійного страхування, що має в основі приватну накопичувальну структуру.

На момент складання договору страхувальникові має виповнитися 18 років. Термін дії поліса завершується до 65 років. Детально про реалізацію подібних програм ви можете дізнатися на порталі страхової компанії pzu.com.ua.

Виділяють різні пенсійні програми:

  • Страхова сума встановлюється кожним страхувальником індивідуально. Для різних випадків визначають різні розміри. В пенсійні виплати включені страхові суми плюс інвестиційний бонус.
  • З визначеними внесками. Накопичувальні пенсії пропонуються недержавними компаніями. Вони значно збільшують суму на пенсійному рахунку завдяки чинному інвестиційному доходу. Система функціонування нагадує інвестиційні вклади.

Розмір пенсії – одна з найактуальніших проблем, вирішити яку можна досить просто. Для цього достатньо оформити приватну пенсію, як додаток до загальної. Укладається договір, відкривається пенсійний рахунок.

На нього необхідно щомісяця перераховувати певну суму. Вона накопичується, як депозитний вклад, наростають відсотки. До моменту виходу людини на пенсію розмір суми збільшується не менше, ніж в 3 рази. Страховою компанією можливе здійснення 2-х видів виплат:
• одноразові;
• пенсія на певний термін.

Дбаємо про пенсії: старість в радість за допомогою пенсійного страхування

Оптимальний термін накопичення повинен становити не менше 10-20 років. Тому про пенсії має сенс подбати заздалегідь. Однією з переваг накопичувальних програм є висока ступінь збереження від неминучих інфляцій і криз. Розмір щомісячного платежу кожен вибирає самостійно.

Якщо вам складно визначитися з сумою, фахівці проконсультують клієнтів компанії в обов'язковому порядку, прорахують і покажуть всі вигоди в кожному конкретному випадку. Платежі вносяться за різними схемами:

• щорічно;
• щоквартально;
• кожен місяць;
• 2 рази на рік.

Всі перераховані кошти зберігаються на власному пенсійному рахунку, який ви можете контролювати. При певних обставинах вся сума успадковується родичами.

Стаття надана Групою PZU

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ

Открытые мероприятия

пн, 26 Ноября, 2018 - 18:30
Одесса
Финансовый директор. Обучающий курс
Good School, Учебный центр
4950 грн
пт, 30 Ноября, 2018 - 12:00
он-лайн
Деньги по-женски
990 грн
 100 грн
сб, 1 Декабря, 2018 - 14:30
Одесса
Денежная нумерология
Мирас, Центр Личностного развития
1200 грн
вс, 2 Декабря, 2018 - 12:00
Одесса
Денежный поток
300 грн