Игра онлайн Богиня в каждой женщине Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2022 Гештальт, Одесса, 2023 Сексология он-лайн, 2023
view counter

Онлайн страхування, переваги та недоліки

У сучасному світі будь-яка поважаюча себе компанія, що працює на свій імідж, має корпоративний сайт. Потенційним клієнтам набагато зручніше дізнаватися про товари та послуги, які їх зацікавили, сидячи за комп'ютером, аніж дзвонити по телефону, або відвідувати офіс фірми. Кількість послуг, що надаються різноманітними фінансовими установами онлайн, постійно зростає. Слідом за банками, що надають своїм клієнтам віддалене обслуговування рахунків за коштами онлайн банкінгу, у бік інтернету все більше починають звертати увагу багато страхових організацій,здатні надати послуги Інтернет страхування.

Плюси і мінуси онлайн страхування

Основними плюсами страхування онлайн, як і багатьох інших видів онлайн послуг, є:

  1. Економія часу. Якщо на поїздку в офіс страховика і спілкування з менеджером піде кілька годин, то на заповнення заявки на сайті пару десятків хвилин.
  2. Економія коштів. Багато страхових компаній при покупці страхових полюсів онлайн роблю своїм клієнтам значні знижки, іноді досягають 20%. Ці знижки пояснюються значною економією коштів страховика, при продажу полюсів через інтернет, на оренді офісів і зарплатах персоналу.
  3. Простота. Для заповнення заявки в Інтернеті не потрібно знати дуже багато. На сайтах страховиків зазвичай усе дуже докладно та зрозуміло написано. Таким чином навіть не дуже «просунутий» користувач з легкістю може оформили страховку.

Детальніше про онлайн страхування ви можете прочитати тут.

Але, разом з перевагами, Інтернет страхування має ряд недоліків, перший з яких, проблеми у здійсненні оплати страхового поліса. Доставка поліса може відбуватися двома способами. У першому випадку страховий поліс доставляється менеджером компанії. Клієнт розписується у двох примірниках договору, один з яких залишає в себе і робить оплату готівкою з менеджером. Тут проблеми з оплатою не виникають. Проблеми можуть виникнути при другій формі його доставки. У цьому випадку страховик поштою відправляє клієнту два зразки договору, в яких необхідно поставити підписи, і відправити один зразок назад, а оплату здійснити через банк або поштовим переказом. Якщо ж цей лист загубиться і не дійде до страховика, то довести факт оплати поліса буде практично неможливо.

Ще одним не менш важливим фактором у сфері Інтернет страхування є проблема оцінки вартості об'єкта страхування. Справа в тому, що при онлайн страхуванні встановлюються варіанти строго фіксованих страхових сум, змінити які неможливо. Як наслідок, страхової виплати може не вистачити на покриття збитків або ж, навпаки, виникає ситуація переплати за страховку.

СТАТЬИ на эту же ТЕМУ