Гештальт, Одесса, 2023 Телесно-ориентированная терапия, Онлайн 2023 Психосоматика, Онлайн 2024 Базовий курс Позитивної психотерапії ONLINE
view counter

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ - 2021. Навчання Уповноважених осіб та підготовка до тестування. Закупівлі товарів, робіт і послуг: організація, планування та проведення. Як проводити тендери. Правові та практичні питання. Оптимальні рішення.

Заполнить заявку
ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Город: 
Выездной
ЗАКАРПАТТЯ, Готель "Reikartz - Поляна" 4*
Тип мероприятия: 
Семинар
Продолжительность: 
4 дней
Целевая аудитория: 
25 - 28 вересня, 4 дні/3 ночі
***
Стоимость /для 1 чел./: 
8800 грн

Готель "Reikartz - Поляна" 4 * є одним з готелів мережі Reikartz Hotel Group і знаходиться на території курорту "Сонячне Закарпаття" та повністю відповідає європейському рівню 4 *.
"Reikartz - Поляна" має велику красиву територію і багату інфраструктуру. Сучасний корпус складається з 50 комфортних і красивих номерів категорій «Стандарт», «Суперіор» та «Люкс».
Високий рівень комфорту і сервісу, індивідуальний підхід до кожного гостя, європейський дизайн і менеджмент, орієнтовані на створення "дому далеко від дому".

Сучасний дизайн номерів, нові меблі, виготовлені з натуральних порід дерева, персонал, кухня (європейська, українська), СПА-центр, критий та відкритий басейни - все чудово!

Екскурсійна програма:

Екскурсія № 1 "Шоу Опришків".

  • Це веселе інтерактивне шоу в справжній українській колибі з унікальною атмосферою, смачною кунею, народними піснями, танцями, надзвичайними музиками та безлімітним алкоголем.
  • Повірте, варто приїхати до Закарпаття, щоб це побачити, почути та самому стати частинкою цього дивовижного шоу. Вас зустрінуть як рідних.
  • Коронний номер вечорниць – дивовижно-мелодійні, романтичні пісні у виконанні господаря колиби, що має чарівний голос, Володимира Стойки.

Екскурсія №2 - одноденна поїздка в Румунію:

"Красива, несподівана, екзотична Румунія - румунський Мараморош, що ламає стереотипи".

Румунія, вважається однією з найтаємничіших країн Європи, згадка про яку викликає відчуття містики і ще чогось не зрозумілого. Країна, якій вдалося вирватися із злиднів, продовжує стрімко розвиватися, наближаючись до загальноєвропейського рівня. Відмінні дороги, добробут, чистота, дбайливе ставлення до своєї культури і звичайно ж відкриті і доброзичливі люди.
Щоб познайомитися з цією країною, яка вважається однією з найбільших держав Європи, потрібен не один тиждень, але найдовший шлях починається з першого кроку. Цим першим кроком і стане наша екскурсія. Всього за один день ми пропонуємо зруйнувати стереотипи, відкривши дивовижну і загадкову Румунію.

Румунія розділена як територіально, так і культурно на кілька регіонів, а саме: Валахія, Добруджа, Банат, Молдова, Трансільванія і Марамуреш. Метою нашої екскурсії буде загадковий Марамуреш, схований серед карпатських гір.

Цей край традиційно славився дивним сплетінням культур і архаїчністю. Тут навіть є свій брендовий архітектурний стиль, що немає аналогів у світі – Марамурешська готика.

Перетинаючи державний кордон, ми проїдемо через КПП «Дякове». У цього пункті перетину є своя приємна особливість - адже тут ніколи не буває черг, що так псують враження від поїздок за кордон ; ).

Знайомство з сучасною Румунією ми почнемо зі старовинного трансільванського міста Бая-Маре, що здивує не тільки своєю доглянутістю, але й архітектурою і захоплюючою історією.

Ще в 13 сторіччі, Трансільванію заселяють саксонські німці, які починають будувати нові міста, займатися ремісництвом, шукати корисні копалини.

Дуже скоро Бая-Маре стає найбільшим центром видобутку золота, що зробило його одним з найбагатших міст Трансільванії. Про колишню середньовічну велич красномовно свідчить побудована в готичному стилі дзвіниця Святого Іштвана, вежа м'ясників, ринкова площа і будівля королівського монетного двору. В історичному центрі Бая-Маре, вас чекає захоплююча екскурсійна прогулянка. Однією з цікавих родзинок міста вважаються старі християнські церкви, серед яких вражає сувора велич римо-католицького собору єзуїтів VIIIст. Завдяки унікальній акустиці, в стінах собору часто проводяться органні концерти. Стрункий Реформатський храм зачарує своєю граціозною дзвіницею, зведеної за образом дзвіниць головного собору угорського міста Дебрецен.

Візитівкою Бая-Маре вважається вежа дзвіниці Святого Іштвана. По завершенні екскурсії, ми обов'язково піднімемося середньовічними гвинтовими сходами на верхній поверх, де з сорокаметрової висоти вам відкриються приголомшливі види на місто та навколишні гори.

Потрапивши до гіпермаркету «VIVO Plaza» ви зможете не тільки пообідати (за додаткову плату - 10-15 євро), але і купити цікаві румунські продукти харчування, знамениту косметику, сири, Трансільванське пиво ... У вашому розпорядженні три поверхи щастя і затишні кафе.

Познайомившись з Бая Маре, настав час заглянути в душу Мараморошу.

За гірським перевалом відкриється інший світ. Наш шлях буде проходити через архаїчні румунські села, де багато місцевих жителів ще й досі живуть в дерев'яних будинках, а цивілізація здається сюди і не поспішає.

Величезні різьблені ворота сільських дворів, досі прикрашені вражаючими шедеврами різьби по дереву. Усюди неспішність. Начебто є хороші дороги, їздять автобуси, але від'їхавши в бік, потрапляєш в паралельну реальність.

В родинах тут ще панує патріархат, а люди досі ходять в національних костюмах. Де в Європі люди ходять в національних костюмах? Хіба що по великих святах, а тут постійно. Це Мараморош!

Далі, підкорюючи карпатські гірські перевали, ми опинимося в дивовижному монастирі Бирсана, внесеному до світової спадщини ЮНЕСКО.

Це місце славиться не тільки унікальними дерев'яними храмами Мараморошської готики, але і духовною атмосферою та надзвичайною красою. У знаменитому монастирі Сепинца Перрі, ми знову познайомимося з національною румунською архітектурою, побачивши найвищу в Європі дерев'яну споруду.

Вас неодмінно вразить сама культура Марамуреша, що прийшла з глибини століть. Багато місцевих жителів ще й досі мешкають в дерев'яних будинках з величезними різьбленими воротами і носять національний румунський одяг. Обов'язково зупинимося на гірському перевалі, звідки відкриваються мальовничі краєвиди Румунських Карпат. Румунія вміє приємно здивувати. Не вірите? Переконайтеся самі !!!

У нашій екскурсії ми ще будемо проїжджати уздовж державного кордону, де в 20 метрах від вас, за річкою Тиса починається територія Українського Закарпаття. Проїдемо через село мільйонерів Чертеже, де кожен будинок кричить божевільної розкішшю. І звичайно ж зупинимося на одному з гірських перевалів, де перед вами відкриються грандіозні пейзажі румунських Карпат.

Програма:

  1. ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ в 2021р. Державні закупівлі: проведення тендерів в Україні. Нові практики та тенденції в закупівельній роботі в 2021р. 
    • Правове регулювання публічних закупівель.
    • Термінологія та практика її застосування: аномально низька ціна тендерної пропозиції; вартість життєвого циклу; електронний каталог; спрощена закупівля тощо.
    • Аномально низька ціна (АНЦ). Хто її визначає. Як здійснюється повідомлення? Як обґрунтувати аномально низьку ціну. Коли виникає питання демпінгової ціни? Якщо всі учасники будуть понижувати ціну: чи буде аномально низька ціна?
    • Електронна версія ст. 17 Закону. Наслідки для Учасника та Замовника.
    • Закупівлі на суму до 50 тисяч гривень. Обов’язковість використання ProZorro при закупівлях від 50 тисяч (нова спрощена процедура). Яку інформацію Замовник повинен оприлюднити в електронній системі закупівель. Строки оприлюднення. Наслідки порушення та відповідальність. «Онлайн-магазин» для бюджетних установ: електронні каталоги поширених товарів.
    • Нецінові критерії оцінки пропозиції. Успішні практики оскарження. 
    • Електронний підпис/кваліфікований електронний підпис/удосконалений електронний підпис: що є правильним. Електронна печатка. Особливості підписання ФОП. За щ будуть відхилені пропозиції Учасників. 
    • «24 години на виправлення помилок у тендерних пропозиціях». Як це технічно відбувається. Відсутність документа/наявність не того документа виправляється чи ні?
    • Уповноважена особа(УО). Особливості переходу від тендерних комітетів до Уповноважених осіб.  Як організувати роботу Уповноважениї особи. Навчання Уповноважених осіб, підготовка та організація тестування Уповноважених осіб (УО).
    • Чи може тендерний комітет провести закупівлі для забезпечення потреб 2022р.
    • Як вимагати підтвердження кваліфікаційних критеріїв.
    • Спрощена закупівля. Строки проведення закупівлі, укладення договору .
    • Закупівля лікарських засобів.. 
    • Закупівля за рамковими угодами. 
    • Відхилення аномально низьких цінових пропозицій (які на понад 40% відрізняються від середньої ціни пропозиції).
    • Можливість відхилення пропозиції постачальників, які раніше не виконали умови договору.
    • Укладення "прямих" договорів без використання електронної системи PROZORRO. 
    • Особливості взаємодії Замовників з Учасниками та органом оскарження.
    • Запровадження персональної відповідальності посадових осіб. Критично змінені умови проведення моніторингу. Штраф зразу до 170 000 грн. на посадову особу або уповноважену особу.
    • Нові практики та тенденції в закупівлях в 2021р.
  2. Організація діяльності Уповноваженої особи. Обов'язки, оплата праці. Навчання Уповноважених осіб та підготовка до тестування. Заходи, пов'язані з переходом на формат роботи Уповноважених осіб. 
    • Координація діяльності тендерного комітету - уповноваженої особи - уповноважених осіб. 
    • Рішення про призначення Уповноваженої особи. Положення про Уповноважену особу. 
    • Оформлення рішень Уповноваженої особи. 
    • Перехід від тендерних комітетів на Уповноважених осіб. 
    • Розмежування повноважень закупівельників в організації Замовника.
    • Сфери обов'язків особи, що відповідає за проведення публічних закупівель. Кваліфікаційні вимоги до знань та професійних компетенцій. Способи призначення Уповноважених осіб. Порядок організації тестування. 
    • Тестування Уповноважених осіб Замовника. 
    • Чи несе відповідальність УО за несвоєчасне оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу інформації про зміни до договору, звіту про виконання договору, якщо вони не виконують договірну роботу?
    • Робота з персональними даними. Коли можна/неможна їх вимагати від Учасника. Кому, в яких випадках та за якою процедурою можна надавати персональні дані в т.ч. правоохоронним та контролюючим органам.
    • Доплати УО. Чи буде це "іншою оплаченою діяльністю" для держслужбовців згідно  ЗУ "Про подолання корупції"
    • Особливості використання ЕЦП / Кваліфікований електронний підпис.
    • Звітність роботи Уповноваженої особи.
  3. Планування закупівель. Роль Учасників в процесі планування. 
    • Особливості формування річного плану закупівель. 
    • Відшкодування , "новий предмет закупівлі", законні варіанти уникнення проведення відповідних процедур закупівель. 
    • Чинники, що впливають на вибір процедури та виду закупівлі.  
  4. Визначення предмета закупівлі товарів, робіт і послуг: порушення та правомірні рішення.
    • Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі. Випадки, коли потенційно підходить декілька кодів ЄЗС – поділ між кодами чи все в один.
    • Закупівля робіт та послуг: як застосовувати показники Національного Класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Визначення виду предмета закупівлі як роботи, під час капітального ремонту рухомого майна (у т. ч. транспортних засобів).
    • Особливості визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту приміщень, поточного ремонту обладнання, капітального ремонту, проектування, експертизи та технагляду у будівництві, авторського нагляду, технічного нагляду. Послуги чи роботи?
    • Поточний ремонт обладнання — 4-й знак Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 чи окремий об’єкт?
    • Особливості визначення предмета закупівлі при закупівлі робот та послуг в одній закупівлі з товарами.
    • Визначення предмета закупівлі товарів, що належать до різних четвертих знаків ДК 021:2015.
    • Як визначити предмет закупівлі якщо в договорі кілька кодів ДК.
  5. Як розрахувати очікувану вартість предмета закупівлі. Порядок оприлюднення інформації щодо предмета закупівлі в електронній системі уповноваженого органу.
    • Строки проведення процедур закупівель. Як правильно розрахувати строки проведення процедур закупівель.
    • Новий Наказ стосовно оприлюднення інформації – що робити щоб не виникло проблем із Держказначейством при реєстрації договорів.
    • Оприлюднення інформації про внесення змін до договорів про закупівлю у випадках, не передбачених Законом про публічні закупівлі.
    • Чи повинен Замовник надавати відповіді на публікації в різних електронних ресурсах, окрім DOZORRO та PROZORRO (зокрема «Наші гроші» тощо). Наслідки для Замовника у випадку ігнорування публікацій.
    • Хто підписує документи ЕЦП? Уповноважена особа забезпечує публікацію: чи можуть інші працівники підписувати своїм КЕП інформацію  у системі електронних закупівель?
    • Рекомендації щодо роботи з Веб-порталом публічних закупівель щодо оприлюднення інформації.
    • Рекомендації щодо роботи у Веб-сервісі Замовника.
  6. Спрощені закупівлі. Порядок проведення.
    • Чи є обов’язковим їх проведення. В яких випадках є сенс їх проводити. 
    • Варіанти розрахунків строків для проведення спрощених закупівель.
    • Вимоги, які може встановлювати Замовник.
    • Які дії під час проведення спрощених закупівель вважаються порушенням принципів закупівель. Наслідки для Замовників та Учасників торгів.
    • Особливості розгляду пропозицій, поданих на участь у спрощених закупівлях. 
    • Коли необхідно відхиляти пропозиції та відміняти спрощену закупівлю.
    • Чи має право Замовник розглядати «дозавантажені» Учасником документи.
    • Договір про закупівлю за результатами спрощеної процедури: додаткова категорія договорів. Строки укладання договору. Умови спрощених договорів. Умови та особливості укладання "спрощених" договорів.
    • Що є підставою для публікації інформації про придбання товару, послуги без укладення договору.
    • Випадки, при яких Замовник має право не проводити спрощені закупівлі. 
  7. Укладання "Прямого" договору
    • Випадки застосування. 
    • Звіт про договір, укладений без використання електронної системи.
    • Обсяг інформації, яку Замовник повинен оприлюднити в електронній системі.
    • Строк оприлюднення. Наслідки порушення. 
  8. Процедури закупівель: практика та особливості проведення. 
    • Відкриті торги: покроковий алгоритм проведення процедури відкритих торгів. 
    • Переговорна процедура та її застосування. Коли можна застосовувати. Особливості обґрунтування. 
    • Відмова участі в торгах. 
    • Участь нерезидентів. 
    • Валюта тендерної пропозиції. Як привести тендерні пропозиції, подані в різних валютах, до однієї валюти. 
    • Торги з обмеженою участю. Етапи проведення. Кількість учасників. Кваліфікаційний відбір. Можливість зміни ціни. 
    • Відміна Замовником торгів чи визнання їх такими що не відбулись.
    • Коли ЕС3 автоматично відміняє торги.
  9. Вимоги тендерної документації: формування, встановлення, застосування. Внесення змін та порядок надання роз'яснень. Формування тендерної документації у формі електронних полів. 
  10. Кваліфікаційні критерії до учасників та спосіб їх документального підтвердження. Як вимагати підтвердження кваліфікаційних критеріїв.
    • Наявність обладнання та матеріально-технічної бази.
    • Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
    • Виконання аналогічних договорів — правомірна вимога чи дискримінація? Який договір є аналогічним? 
    • Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
    • Коли потрібно застосовувати всі кваліфікаційні критерії під час відкритих торгів?
    • Чи поширюється інструмент «24 години на виправлення помилок» на документи для кваліфікаційних критеріїв.
    • Наявність фінансової спроможності. Критерій фінансової спроможності – у яких випадках оптимально його застосування, та у яких межах.
    • Ліцензія на можливість надання послуг, що є предметом закупівлі – вимагається від учасника, або від переможця.
  11. Вимоги до предмета закупівлі та їх документальне підтвердження у складі тендерної пропозиції. Технічні специфікації, сертифікати, маркування та інші засоби підтвердження відповідальності. 
    • Конкуренція учасників чи виробників: враховуємо позицію АМКУ.
    • Кількість товару та місце його поставки.
    • Місце поставки робіт чи надання послуг, їх обсяги. Строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.
    • Поглиблені технічні специфікації згідно вимог нового Закону.
    • Як правильно прописати технічне завдання, якщо неможливо спланувати обсяги предмета закупівлі - на прикладі закупівлі послуг з технічного обслуговування автомобілів та запчастин.
    • Чи можна змінювати термін постачання під час оголошення повторної процедури закупівлі або проведення переговорної процедури за умови, що закупівля двічі не відбулася?
    • Чи має право Учасник пропонувати в торгах одночасно продукцію двох виробників? Чи є це підставою для відхилення?
    • Маркування, еквіваленти, технічна специфікація відповідно до вимог статті 23 Закону.
    • Встановлення вимоги щодо маркувань, протоколів випробувань, сертифікатів - обов’язок чи право замовника.
    • Як визначати маркування, протоколи випробувань для послуг.
    • Врахування потреб осіб з інвалідністю при закупівлі товарів та послуг окрім веб-сайтів.
    • Необхідність зазначати еквіваленти характеристикам/термінології/ умовним позначенням, передбачених існуючими стандартами.
    • Забезпечення тендерної пропозиції Учасника та його повернення: 5 робочих днів зі звернення Учасника чи самостійно? Вибір оптимального способу і розміру забезпечення. 
  12. Критерії та методика оцінки тендерних пропозицій. Розширення переліку критеріїв оцінки: ціна або вартість життєвого циклу.
    • Що повинен включати опис методики оцінки за критерієм «ціна» або ціна/вартість життєвого циклу? Враховуємо чи не враховуємо ПДВ, коли  оцінюємо тендерну пропозицію? Як правильно прописати механізм в тендерній документації? Хто може скористатися?
  13. Договір про закупівлю. Особливості укладання, внесення змін, розірвання, виконання. 
    • Внесення змін та коригування умов договору. Зміна ціни, номенклатури, обсягу. Чи вважається істотними умовами зміна керівництва або реквізитів у постачальника. Як укласти додаткову угоду.
    • Як запобігти демпінгу.
    • Що робити з договором про закупівлю, якщо договір укладено без ПДВ, а потім Виконавець отримує статус платника ПДВ.
    • Практика застосовування оперативно-господарських санкцій.
    • Попередня оплата. Розірвання договору в т.ч. в односторонньому порядку.
    • Строки укладання договорів. Максимальні строки. Як обґрунтувати подовження строків їх укладання згідно нового Закону. 
    • Валюта тендерної пропозиції. Як привести тендерні пропозиції в різних валютах до співвідносного вигляду. 
    • Зміна ціни за одиницю товару. Як Учаснику врахувати у договорі зміну ціни. 
    • Чи поширюється можливість подовження строків на укладення договору переговорної процедури закупівлі/
  14. Застосування ст. 17 Закону та її електронна версія. Робота з відкритими реєстрами. Відмова Учаснику в участі у процедурі закупівлі. За що можна відхилити Учасника та переможця за ст. 17 Закону.  Обов'язок застосування. Коли не застосовувати. Як правильно вимагати спосіб документального підтвердження, зокрема на виконання частин 3 та 6 Закону. Частина 6 статті 17 під час проведення переговорної процедури закупівлі.
  15. Взаємодія з органами контролю у сфері публічних закупівель. Моніторинг закупівель. Як використовувати рішення органу оскарження та висновків щодо моніторингу при організації та проведенні закупівель.  
  16. Оскарження рішень Замовника. 
Организатор мероприятия

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.