Сексология онлайн 2023 Базовий курс Позитивної психотерапії ONLINE Гештальт, Одесса, 2023 Психологическое консультирование, Онлайн+Одесса 2024
view counter

Выездной семинар. Закарпатье – Венгрия. ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ в УКРАЇНІ. ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРІВ в 2020р. НОВИЙ ЗАКОН «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ». Закупівлі товарів, робіт і послуг за новими правилами.

Заполнить заявку
ВСЕ тренинги и семинары в Киеве | в Одессе | в Украине
Город: 
Выездной
Закарпатье - Токай (Венгрия) - Мишкольц (Венгрия) - Закарпатье. с проживанием в Закарпатье (Spa - отель 4*).
Тип мероприятия: 
Семинар
Продолжительность: 
5 дней
Целевая аудитория: 
Руководители, бухгалтера, юристы
***
Стоимость /для 1 чел./: 
10400 грн
место в номере категории De-Lux (две раздельные кровати).

Місце проведення та програма перебування:


Ужгород, Spa - готель 4* де ми розпочнемо нашу подорож, розташований недалеко від м. Ужгорода в затишному місці, в заповідному Карпатському лісі.

Ваш ранок почнеться з чудового співу птахів і купання в одному з термальних басейнів де можна плавати навіть узимку. На території готелю їх два. Один відкритий - 25 метрів (29-30 градусів) і другий - закритий - 20 метрів (26-27 градусів).

Два ресторани з європейською і закарпатською кухнею (колиба) завжди зможуть порадувати Вас багатим вибором страв.

 

 

Прогулюючись великою та доглянутою територією готелю, Ви зможете помилуватися у великому вольєрі стадом оленів і косуль.

 

 

Також на території готелю знаходиться чудова стайня, де є маленькі поні, і живий куточок, де живуть екзотичні птахи - страуси, фазани, павичі.  

 
 
Екскурсійна програма:

Зранку 26 березня ми перетинаємо кордон та потрапляємо до Угорщини, батьківщини токайського вина та кубіка Рубіка.
  • Знайомство зі знаменитою Егерською долиною красунь, де розташовано більше 200 винних підвалів, багатьом з яких декілька століть. В одному з таких підвалів ви продегустуєте шість егерських вин, включаючи знамениту «бичачу кров» і легендарне «Крижане вино». Не забудьте придбати пляшечку на подарунки друзям та рідним (за додаткову плату 2000 ft = 160 грн.)

 

Переїзд у місто Егер. Вулиці міста - це історія застигла в часі і яскравий зразок угорської архітектури. Ми відвідаємо другий за розміром храм угорців - Базиліка Святого Іоанна Апостола і євангелістів (за додаткову плату 1700 ft = 140 грн.), Церкву мінорітів. Побродивши стародавними вулицями, де поєдналися європейські та азіатські архітектурні традиції ви побачите Турецький мінарет початку XVII століття. Якщо Ви подолаєте 97 вузьких кам'яних сходів мінарету, опинитесь на балконі, звідки відкривається грандіозний краєвид на місто Егер.
 
 
  • Відвідування Егерської фортеці.
Саме тут відбулося неможливє. В часи Османської імперії місто захищало головний шлях в верхньої Угорщини, граючи найважливішу роль в обороні країни. Завдяки доблесті і рішучості, двох-тисячний гарнізон Егерської фортеці витримав запеклу облогу більш ніж стотисячної армії Османської імперії. 
 
Але крім краси і величної історії, Егер став містом угорської душі, передаючи атмосферу розміреності, ґрунтовності, релігійності та любові до своєї країни. Просто поблукавши старовинними вуличками ви отримаєте велике задоволення. Якщо захочете - буде можливість скупатися в знаменитих егерських термальних купальнях (за додаткову плату 2100 ft = 170 грн.).
 
  • Ми залишаємо гостинний Егер і прямуємо до перлини Дунаю - столиці Угорщини місто Будапешт. На нас чекає екскурсія історичними місцями Будапешта, вільний час і відвідування торгівельних центрів (за додаткову плату 15 євро).
 


Будапешт називають «Перлиною Дунаю». Це чарівне місто відрізняється своєю культурною витонченістю, яка спокушає і зачаровує. Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом. Це особливо відчувається, коли сидиш в затишному вуличному кафе, відкриваючи для себе угорську кухню та прислухаєшся до звуків незнайомої мови. Місто прикрашає обидва узбережжя річки Дунай прекрасними історичними будівлями, королівськими мостами і витонченими бульварами, засадженими деревами. 

  • Екскурсія закарпаттям (для заїзду 5 днів/4 ночі) з відвідуванням буйволячої ферми та дегустацією.


    • Відвідування дендропарку «Березинка». Цей парк маловідомий, але це не применшує його унікальності. У 1957 році посеред букового лісу, фахівці почали висаджувати дерева, не характерні для підкарпатського регіону, вивчаючи їх адаптацію. Сьогодні тут зростає понад 300 видів екзотичних дерев. Гуляючи алеями парку ви не тільки насолодитеся природою, а й відкриєте для себе багато нового зі світу ботаніки.
    • Серед родзинок Закарпаття заслужено згадується буйволяча ферма. Звідки в гірському регіоні взялися азіатські буйволи, це історична таємниця, але у вас є шанс познайомиться з цими дивовижними тваринами, інтелект яких прирівнюють до собак. Крім захоплюючого знайомства з фермою, ви візьмете участь в дегустації продукції, спробувавши буйволяче молоко, масло, сир включаючи відому "Моцареллу Buffalo" і багато іншого.
    • Переїзд в місто Виноградів. У місті ви побуваєте на мальовничих руїнах загадкового замку Канків, де знімалися епізоди фільму «Табір іде у небо». Прогулянка головною вулицею древнього міста Виноградово подарує задоволення і заспокоєння. Католицькі та реформатські храми, веселий фонтан Ержіка, динамічна статуя винороба, це і багато іншого подарують вам позитив і хороші враження.
    • Наш шлях пройде по угорським селах, де в селі Четфалва (Csetfalva) ми близько познайомимося з стародавним реформатським храмом 14 століття та дерев'яною дзвіницею висотою 32 метри, яка за правом вважається найвищою в країні. В дорозі, в селі Бене (Bene) ви побачите храм-фортецю, де мешканці не тільки молилися, а й захищалися в смутні часи.
    • Потім зробим зупинку в термальних купальнях «Жайворонок», де вас чекає тепла лікувальна вода, релакс і позитив. Ну а якщо в плани не входить купання, то Ви зможете відвідати Берегово і познайомиться з провінційним містечком, яке вважається столицею українських угорців.  
    • За додаткову плату: Дендропарк «Березинка» - 25грн.; Ферма оленів (Горінчово) - 30грн.; Дегустація сиру і екскурсія на буйволячі ферми (с.Олешнік) - 60грн .; Купання в термальних басейнах «Жайворонок" - дві години -  200грн.

Програма:

Нові законодавчі зміни у сфері державних закупівель в 2020р. 

  • Нові можливості щодо спрощення проведення процедур закупівель. 
  • PROZORRO: нові правила функціонування. 
  • Оскарження та контроль публічних закупівель. 
  • Персональна відповідальність посадових осіб. 

Проведення тендерів в 2020р. Новий Закон України “Про публічні закупівлі”. Загальні питання.

  • Нові терміни: аномально низька ціна тендерної пропозиції; вартість життєвого циклу; електронний каталог; спрощена закупівля тощо
  • Обов’язковість використання PROZORRO при закупівлях від 50 тисяч (нова спрощена процедура); «Онлайн-магазин» для бюджетних установ: запровадження електронних каталогів поширених товарів
  • Можливість консультацій з бізнесом з боку бюджетних установ. 
  • Можливість виправлення помилок у тендерних пропозиціях протягом 24 годин. 
  • Нецінові критерії оцінки пропозиції.
  • Автоматичне відхилення аномально низьких цінових пропозицій (які на понад 40% відрізняються від середньої ціни пропозиції).
  • Можливість відхилення пропозиції постачальників, які раніше не виконали умови договору
  • Оскарження тендеру. Можливість впровадження диференційованої плати за оскарження тендеру в АМКУ. 
  • Неможливість відкликати скаргу
  • Відповідальність службових (посадових) уповноважених осіб. 
  • Запровадження персональної відповідальності посадових осіб, зокрема керівників за порушення законодавства у сфері публічних закупівель та інші зміни та доповнення.

Жорсткі вимоги до майданчиків щодо наявності сертифікатів відповідності КСЗІ. Порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків.

Нові тарифи за подачу тендерних пропозиційновий рівень акредитації майданчиків-п’ятий рівень - надання послуг централізованим закупівельним організаціям; надання майданчиками копій Атестата відповідності комплексної системи захисту інформації від Держспецзв'язку (КСЗІ) протягом 12 місяців; переакретизація майданчиків (тестування адміністратором роботи майданчика).

Запобігання корупції. Зміни до статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Новий порядок здійснення закупівель з урахуванням нових вимог та заходів з подолання корупції. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, антикорупційна програма учасника, уповноважена особа з антикорупційної програми. Порядок дій замовників щодо виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції». Позиція Уповноваженого органу щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»: обов’язки для замовника, зміни в законодавстві, що вносяться цим Законом.

Визначення предмета закупівлі товарів, робіт і послуг.

  • Можливості ділення та об’єднання предмету закупівлі: порушення або правомірне рішення.
  • Закупівля робіт та послуг: як застосовувати показники Національного Класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Визначення виду предмета закупівлі як роботи, під час капітального ремонту рухомого майна (у т. ч. транспортних засобів).
  • Особливості визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту, капітального ремонту, проектування, експертизи та технагляду у будівництві, авторського нагляду, технічного нагляду. Послуги чи роботи?
  • Поточний ремонт обладнання — 4-й знак Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 чи окремий об’єкт?
  • Особливості визначення предмета закупівлі при закупівлі робот та послуг в одній закупівлі з товарами.
  • Визначення предмета закупівлі товарів, що належать до різних четвертих знаків ДК 021:2015.

Очікувана вартість предмета закупівлі. Застосування методики HK 024 визначення очікуваної вартості.

Моніторинг перед закупівлею.

  • Робота системи DOZORRO: risk.dozorro.org. Інтеграція PROZORRO з системою ризик-індикаторів. DOZORRO – моніторинговий портал публічних закупівель. База для реальних оцінок Замовників та Учасників окремих тендерів. Збір інформації для оскарження в т.ч. сумнівних угод.
  • Методики виявлення порушень.

Порядок оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі уповноваженого органу.

  • Строки проведення процедур закупівель. Як правильно розрахувати строки проведення процедур закупівель.
  • Оприлюднення інформації про внесення змін до договорів про закупівлю у випадках, не передбачених Законом про публічні закупівлі.
  • Чи повинен Замовник надавати відповіді на публікації в різних електронних ресурсах, окрім DOZORRO та PROZORRO (зокрема «Наші гроші» тощо). Наслідки для Замовника у випадку ігнорування публікацій.
  • Хто підписує документи ЕЦП?
  • Розміщення інформації англійською мовою.
  • Рекомендації щодо роботи з Веб-порталом публічних закупівель щодо оприлюднення інформації.
  • Рекомендації щодо роботи у Веб-сервісі Замовника.

Кваліфікаційні критерії до учасників та спосіб їх документального підтвердження

  • Наявність обладнання та матеріально-технічної бази.
  • Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
  • Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
  • Виконання аналогічних договорів — правомірна вимога чи дискримінація?
  • Коли потрібно застосовувати всі кваліфікаційні критерії під час відкритих торгів?

Процедури закупівель: практика та особливості проведення.

  • Участь нерезидентів в торгах. Валюта тендерної пропозиції. Як привести тендерні пропозиції, подані в різних валютах, до однієї валюти.
  • Переговорна процедура та її застосування.
  • Відмова участі в торгах.

Спрощені(допорогові) закупівлі – нова назва згідно нового Закону.

  • Чи є обов’язковим їх проведення. В яких випадках є сенс їх проводити.
  • Повноваження державних адміністрацій щодо надання рекомендацій щодо допорогових закупівель. Як Замовник може захистити свої інтереси. Алгоритм обґрунтування відмови від «адмінрекомендації».
  • Які дії під час проведення допорогових закупівель вважаються порушенням принципів закупівель. Наслідки для замовників та учасників торгів.
  • Умови «допорогових» договорів
  • Умови та особливості укладання спрощених (допорогових) договорів.

Закупівлі в сфері охорони здоров’я. Закупівля лікарських засобів.

  • Як правильно визначити предмет закупівлі. Одне найменування — один лот? Що рекомендує МЕРТ та МОЗ.
  • Новий класифікатор медичних виробів НК 024:2019 та його застосування.
  • На що звернути увагу, щоб уникнути оскарження при закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення: визначення технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі; терміни придатності; строки поставки; гарантійні листи від виробників, тощо.

Вимоги до предмета закупівлі та їх документальне підтвердження у складі тендерної пропозиції

  • Конкуренція учасників чи виробників: враховуємо позицію АМКУ.
  • Кількість товару та місце його поставки.
  • Місце поставки робіт чи надання послуг, їх обсяги. Строки поставки товарів, виконання робіт, надання послуг.
  • Поглиблені технічні специфікації згідно вимог нового Закону.
  • Як правильно прописати технічне завдання, якщо неможливо спланувати обсяги предмета закупівлі - на прикладі закупівлі послуг з технічного обслуговування автомобілів та запчастин.
  • Чи можна змінювати термін постачання під час оголошення повторної процедури закупівлі або проведення переговорної процедури за умови, що закупівля двічі не відбулася?
  • Чи має право Учасник пропонувати в торгах одночасно продукцію двох виробників? Чи є це підставою для відхилення?

Критерії та методика оцінки тендерних пропозицій. Розширення переліку критеріїв оцінки: ціна або вартість життєвого циклу згідно нового Закону.

  • Що повинен включати опис методики оцінки за критерієм «ціна» або ціна/вартість життєвого циклу? Враховуємо чи не враховуємо ПДВ, коли  оцінюємо тендерну пропозицію. Як правильно прописати механізм в тендерній документації? Хто може скористатися?

Забезпечення тендерної пропозиції та договору про закупівлю. Рекомендації щодо вибору оптимального способу та розміру забезпечень.

Договір про закупівлю: особливості укладання, внесення змін, розірвання, виконання. Строки та терміни в договорі про публічні закупівлі. 

  • Внесення змін та коригування істотних умов договору. Чи вважається істотними умовами зміна керівництва або реквізитів у постачальника. Як укласти додаткову угоду.
  • Як запобігти демпінгу.
  • Що робити з договором про закупівлю, якщо договір укладено без ПДВ, а потім Виконавець отримує статус платника ПДВ.
  • Практика застосовування оперативно-господарських санкцій.
  • Попередня оплата. Розірвання договору в т.ч. в односторонньому порядку.
  • Строки укладання договорів. Максимальні строки. Як обґрунтувати подовження строків їх укладання згідно нового Закону.

Закупівля природного газу, електроенергії та інших комунальних послуг. Тендери чи прямі договори з постачальниками електроенергії.

  • Можливості проведення переговорної процедури закупівлі природного газу.
  • Ризики відкритих торгів.
  • Демпінг на торгах: як можна запобігти.
  • Особливості укладання договорів з постачання універсальних послуг та постачальниками «останньої надії».

Тендерний комітет та його діяльність. Уповноважені особи згідно нового Закону “Про публічні закупівлі”. Що краще?

  • Хто і які рішення приймає. Повноваження. Відповідальність. Корупційні ризики.
  • Чи несуть відповідальність голова та секретар тендерного комітету за несвоєчасне оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу інформації про зміни до договору, звіту про виконання договору, якщо вони не виконують договірну роботу?
  • Робота тендерного комітету з персональними даними. Коли можна/неможна їх вимагати від Учасника. Кому, в яких випадках та за якою процедурою можна надавати персональні дані в т.ч. правоохоронним та контролюючим органам.

Участь у закупівлях згідно нового Закону України «Про публічні закупівлі» - все що потрібно знати Учасникам.

  • Джерела інформації про торги;
  • Запити на отримання роз’яснень щодо тендерної документації, порядок внесення змін до тендерної документації та проекту договору про закупівлю. Необхідність подовження строку подання пропозицій (перенесення торгів на пізнішу дату);
  • Підготовка пропозиції.
  • Участь у допорогових закупівлях. Порядок проведення, правомірність встановлення з боку замовників окремих вимог, механізми оскарження дій та рішень замовників.
  • Виконання окремих вимог тендерної документації: Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронному вигляді; інформація з ЄДРПОУ; інформація про платника податків; можливість отримання інформації про відсутність банкрутства юридичної особи та фізичної особи-підприємця через Інтернет. Використання даних відкритих баз та реєстрів при підготовці пропозиції;
  • Можливість забезпечувати собі «конкурента» на торгах в рамках Закону України «Про публічні закупівлі»;
  • Тендерне забезпечення та забезпечення виконання умов договору
  • Відмова в участі у процедурі закупівлі, у разі не виконання вимог статті 17 Закону України;
  • Подання тендерної пропозиції;
  • Процедура розкриття пропозицій: аукціон, оцінка тендерних пропозицій;
  • Розгляд пропозицій та визначення переможця;
  • Строки та способи надання документів, після наміру замовника укласти договір з переможцем.

Оскарження процедур закупівель в АМКУ.

  • Строки подання та зміст скарги; порядок розгляду скарги. Деталі, які впливають на прийняття та розгляд скарги. Портал DoZorro як інструмент оскарження допорогових закупівель та інструмент впливу на замовників і результати торгів.

Коригування умов договору: зміна ціни, номенклатури, обсягу.

Здійснення закупівель за рамковими угодами.

Типові помилки в закупівлях та їх виправлення.

  • Як вносити зміни до оголошення про проведення процедури відкритих торгів, при виявленні технічних помилок під час оприлюднення?
  • Як виправити помилку, у випадку якщо постачальник допустив помилку в розрахунках а сума в результаті аукціону не змінилася.

Контроль у сфері публічних закупівель:

  • Моніторинг закупівель. За якими ризик-індикаторами. Порядок моніторингу аудиторами Держаудитслужбою (ДАСУ). Як оскаржити висновок Держаудитслужби з моніторингу.
  • Що перевіряє Держказначейство;
  • Чи має право АМКУ виходити за межі скарги;
  • Алгоритм захисту під час моніторингу, перевірок, ревізій, зустрічних звірок.
Организатор мероприятия

! ЗАПОЛНИТЕ предварительную ЗАЯВКУ

(напр.: Иванов Иван, 1... Глушко Ирина, 3)

Проверьте отсутствие пробела до и после адреса

данет
Тренинги в Одессе
Тренинги в Киеве

Если вы уже получаете нашу рассылку,
то просто подтвердите свой выбор

После отправки формы ДОЖДИТЕСЬ появления страницы c надписью "Спасибо за регистрацию на мероприятие". Если Вы не уверены в том, что Вам удалось зарегистрироваться, отправьте Вашу заявку письмом (в теме письма укажите "Регистрация") на электронный адрес: personal-trening@ukr.net
тренинги и семинары в Одессе Если у Вас не вышло зарегистрироваться самостоятельно, Вы можете позвонить Николаевой Елене по тел.: +38-067-559-85-21, 093-567-21-03, 050-333-56-90, 094-956-00-10, (048) 703-70-10.